Najnowsze Wyniki/Kalendarz

ATP Halle: program i wyniki

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Roger Federer, pięciokrotny triumfator turnieju w Halle, w ostatniej chwili zrezygnował z występu na niemieckich trawnikach. Pod nieobecność Szwajcara najwyżej notowanym tenisistą w zawodach jest Czech Tomáš Berdych (ATP 7). Wywalczonego przed rokiem tytułu broni Australijczyk Lleyton Hewitt (ATP 73).

Gerry Weber Open, Halle (Niemcy)
ATP World Tour 250, kort trawiasty, pula nagród 663,75 tys. euro

finał:

niedziela, 12 czerwca

Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Philipp Petzschner (Niemcy) 7:6(5), 2:0 i krecz

półfinał:

sobota, 11 czerwca

Philipp Petzschner (Niemcy) - Tomáš Berdych (Czechy, 2) 7:6(7), 2:6, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Gaël Monfils (Francja, 3) 6:3, 6:3

ćwierćfinał:

piątek, 10 czerwca

Tomáš Berdych (Czechy, 2) - Viktor Troicki (Serbia, 5) 7:6(3), 6:1
Gaël Monfils (Francja, 3) - Florian Mayer (Niemcy, 6) 6:4, 6:4
Philipp Petzschner (Niemcy) - Miloš Raonić (Kanada, 8) 6:3, 6:7(6), 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Lleyton Hewitt (Australia) 7:6(4), 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 9 czerwca

Gaël Monfils (Francja, 3) - Ivan Dodig (Chorwacja) 6:2, 6:3
Florian Mayer (Niemcy, 6) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 7:6(4), 3:6, 6:4
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 7) 6:3, 7:6(5)
Lleyton Hewitt (Australia) - Andreas Seppi (Włochy) 6:4, 6:4

środa, 8 czerwca

Tomáš Berdych (Czechy, 2) - Jan Hernych (Czechy, Q) 6:3, 7:6(7)
Viktor Troicki (Serbia, 5) - Igor Andriejew (Rosja) 6:3, 6:1
Miloš Raonić (Kanada, 8) - Tobias Kamke (Niemcy) 7:6(2), 6:3
Philipp Petzschner (Niemcy) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:2, 6:4

I runda:

środa, 8 czerwca

Lleyton Hewitt (Australia) - Leonardo Mayer (Argentyna, LL) 6:2, 6:3

wtorek, 7 czerwca

Tomáš Berdych (Czechy, 2) - Ruben Bemelmans (Belgia, Q) 5:7, 7:6(8), 6:4
Gaël Monfils (Francja, 3) - Florent Serra (Francja, Q) 6:4, 6:3
Viktor Troicki (Serbia, 5) - Mischa Zverev (Niemcy, WC) 6:2, 6:3
Florian Mayer (Niemcy, 6) - Dustin Brown (Niemcy, WC) 7:6(6), 2:6, 6:3
Miloš Raonić (Kanada, 8) - Pablo Andújar (Hiszpania) 6:3, 6:1
Philipp Petzschner (Niemcy) - Dominik Meffert (Niemcy, LL) 6:2, 7:6(5)
Andreas Seppi (Włochy) - Tommy Haas (Niemcy, WC) 6:2, 6:7(6), 6:3
Daniel Gimeno (Hiszpania) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 1:6, 7:6(5), 6:2

poniedziałek, 6 czerwca

Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 7) - Robin Haase (Holandia) 6:7(4), 6:4, 6:4
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Cedric-Marcel Stebe (Niemcy, Q) 6:4, 3:6, 6:1
Ivan Dodig (Chorwacja) - Pere Riba (Hiszpania) 7:6(4), 7:6(6)
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 7:6(2), 6:3
Tobias Kamke (Niemcy) - Julian Reister (Niemcy) 4:3 i krecz
Igor Andriejew (Rosja) - Potito Starace (Włochy) 6:4, 6:4
Jan Hernych (Czechy, Q) - Serhij Stachowskij (Ukraina) 6:3, 6:7(5), 7:6(8)

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL