Najnowsze Wyniki/Kalendarz

WTA Stuttgart: program i wyniki

Robert Pałuba
Robert Pałuba
Liderka rankingu, Wiktoria Azarenka, przewodzi stawce 28 tenisistek w turnieju rangi WTA Tour Premier w Stuttgarcie (o puli 740 tys. dol.) rozgrywanym na kortach ziemnych w hali. Polskę reprezentuje Agnieszka Radwańska, rozstawiona z numerem czwartym.

Porsche Open, Stuttgart (Niemcy)
WTA Tour Premier, kort ziemny w hali, pula nagród 740 tys. dol.

finał:

niedziela, 29 kwietnia

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) 6:1, 6:4

półfinał:

sobota, 28 kwietnia

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Agnieszka Radwańska (Polska, 4) 6:1, 6:3
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Petra Kvitová (Czechy, 3) 6:4, 7:6(3)

ćwierćfinał

piątek, 27 kwietnia

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Mona Barthel (Niemcy, WC) 6:4, 6:7(3), 7:5
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Samantha Stosur (Australia, 5) 6:7(5), 7:6(5), 7:5
Petra Kvitová (Czechy, 3) - Andżelika Kerber (Niemcy) 6:4, 6:4
Agnieszka Radwańska (Polska, 4) - Na Li (Chiny, 8) 3:6, 6:2, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 26 kwietnia

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Andrea Petković (Niemcy) 6:2, 4:4 i krecz
Petra Kvitová (Czechy, 3) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:2, 6:2
Samantha Stosur (Australia, 5) - Julia Görges (Niemcy) 6:2, 2:6, 6:3
Na Li (Chiny, 8) - Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan, LL) 6:4, 6:4
Andżelika Kerber (Niemcy) - Karolina Woźniacka (Dania, 6) 6:1, 6:2
Mona Barthel (Niemcy, WC) - Marion Bartoli (Francja, 7) 6:3, 6:1

środa, 25 kwietnia

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Alizé Cornet (Francja, Q) 6:3, 1:0 i krecz
Agnieszka Radwańska (Polska, 4) - Gréta Arn (Węgry, Q) 6:3, 6:4

I runda:

środa, 25 kwietnia

Karolina Woźniacka (Dania, 6) - Jelena Janković (Serbia) 6:3, 1:0 i krecz
Mona Barthel (Niemcy, WC) - Ana Ivanović (Serbia) 7:5, 7:6(4)
Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan, LL) - Dominika Cibulková (Słowacja) 6:2, 5:7, 6:3

wtorek, 24 kwietnia

Samantha Stosur (Australia, 5) - Shuai Peng (Chiny) 6:2, 6:2
Marion Bartoli (Francja, 7) - Iveta Benešová (Czechy, Q) 6:3, 6:2
Na Li (Chiny, 8) - Lucie Šafářová (Czechy) 7:6(4), 6:4
Andżelika Kerber (Niemcy) - Roberta Vinci (Włochy) 6:2, 6:3
Julia Görges (Niemcy) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) 5:7, 6:3, 6:5
Andrea Petković (Niemcy) - Kristina Barrois (Niemcy, WC) 6:1, 6:4
Alizé Cornet (Francja, Q) - Anna Czakwetadze (Rosja, Q) 6:3, 6:4
Gréta Arn (Węgry, Q) - Kateryna Bondarenko (Ukraina, LL) 7:5, 6:3
Francesca Schiavone (Włochy) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:3, 7:5

wolne losy: Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1); Maria Szarapowa (Rosja, 2); Petra Kvitová (Czechy, 3); Agnieszka Radwańska (Polska, 4)

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL