Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Australian Open: Program i wyniki mężczyzn

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny i Łukasz Kubot reprezentują barwy Polski w pierwszej imprezie wielkoszlemowej sezonu 2014. Mistrzowskiego tytułu broni Serb Novak Djoković.

Australian Open, Melbourne (Australia)
Wielki Szlem, kort twardy (Plexicushion), pula nagród 33 mln dolarów australijskich

finał:

niedziela, 26 stycznia

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 6:3, 6:2, 3:6, 6:3

półfinał:

piątek, 24 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Roger Federer (Szwajcaria, 6) 7:6(4), 6:3, 6:3

czwartek, 23 stycznia

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Tomáš Berdych (Czechy, 7) 6:3, 6:7(1), 7:6(3), 7:6(4)

ćwierćfinał:

środa, 22 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 22) 3:6, 7:6(3), 7:6(7), 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Andy Murray (Wielka Brytania, 4) 6:3, 6:4, 6:7(6), 6:3

wtorek, 21 stycznia

Tomáš Berdych (Czechy, 7) - David Ferrer (Hiszpania, 3) 6:1, 6:4, 2:6, 6:4
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Novak Djoković (Serbia, 2) 2:6, 6:4, 6:2, 3:6, 9:7

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 20 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Kei Nishikori (Japonia, 16) 7:6(3), 7:5, 7:6(3)
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 22) - Roberto Bautista (Hiszpania) 6:3, 3:6, 6:2, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Stéphane Robert (Francja, LL) 6:1, 6:2, 6:7(6), 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 10) 6:3, 7:5, 6:4

niedziela, 19 stycznia

Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Kevin Anderson (RPA, 19) 6:2, 6:2, 6:3
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Florian Mayer (Niemcy) 6:7(5), 7:5, 6:2, 6:1
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Tommy Robredo (Hiszpania, 17) 6:3, 7:6(3), 7:6(5)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Fabio Fognini (Włochy, 15) 6:3, 6:0, 6:2

III runda (1/16 finału):

sobota, 18 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Gaël Monfils (Francja, 25) 6:1, 6:2, 6:3
Kei Nishikori (Japonia, 16) - Donald Young (USA) 7:5, 6:1, 6:0
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 22) - Miloš Raonić (Kanada, 11) 6:3, 3:6, 6:4, 7:6(10)
Roberto Bautista (Hiszpania) - Benoît Paire (Francja, 27) 6:2, 6:1, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Feliciano López (Hiszpania, 26) 7:6(2), 6:4, 6:2
Stéphane Robert (Francja, LL) - Martin Kližan (Słowacja, LL) 6:0, 7:6(2), 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 10) - Gilles Simon (Francja, 18) 7:6(5), 6:4, 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:2, 6:2, 6:3

piątek, 17 stycznia

Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Damir Džumhur (Bośnia i Hercegowina, Q) 6:4, 6:2, 6:2
Kevin Anderson (RPA, 19) - Édouard Roger-Vasselin (Francja) 3:6, 4:6, 6:3, 7:6(5), 7:5
Florian Mayer (Niemcy) - Jerzy Janowicz (Polska, 20) 7:5, 6:2, 6:2
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Jérémy Chardy (Francja, 29) 6:2, 7:6(5), 6:2
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Vašek Pospíšil (Kanada, 28) walkower
Tommy Robredo (Hiszpania, 17) - Richard Gasquet (Francja, 9) 2:6, 7:5, 6:4, 7:6(6)
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Sam Querrey (USA) 7:5, 6:4, 6:4
Novak Djoković (Serbia, 2) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:3, 6:3, 7:5

II runda (1/32 finału):

czwartek, 16 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) 6:2, 6:4, 6:2
Gaël Monfils (Francja, 25) - Jack Sock (USA) 7:6(2), 7:5, 6:2
Donald Young (USA) - Andreas Seppi (Włochy, 24) 6:4, 2:6, 6:3, 4:6, 7:5
Kei Nishikori (Japonia, 16) - Dušan Lajović (Serbia, Q) 6:1, 6:1, 7:6(3)
Miloš Raonić (Kanada, 11) - Victor Hănescu (Rumunia) 7:6(9), 6:4, 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 22) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:3, 6:3, 7:6(11)
Benoît Paire (Francja, 27) - Nick Kyrgios (Australia, WC) 6:7(5), 6:7(5), 6:4, 6:2, 6:2
Roberto Bautista (Hiszpania) - Juan Martín del Potro (Argentyna, 5) 4:6, 6:3, 5:7, 6:4, 7:5
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Vincent Millot (Francja, Q) 6:2, 6:2, 7:5
Feliciano López (Hiszpania, 26) - Michael Berrer (Niemcy, Q) 6:4, 7:6(6), 6:4
Stéphane Robert (Francja, LL) - Michał Przysiężny (Polska) 7:6(3), 6:1, 6:7(3), 6:1
Martin Kližan (Słowacja, LL) - Blaž Rola (Słowenia, Q) 6:4, 6:3, 5:7, 7:6(2)
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 10) - Thomaz Bellucci (Brazylia, Q) 7:6(6), 6:4, 6:4
Gilles Simon (Francja, 18) - Marin Čilić (Chorwacja) 4:6, 7:6(3), 6:7(5), 6:1, 6:2
Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 31) 7:6(1), 3:6, 2:6, 6:4, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Blaž Kavčič (Słowenia) 6:2, 6:1, 7:6(4)

środa, 15 stycznia

Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Kenny de Schepper (Francja) 6:4, 6:1, 6:3
Damir Džumhur (Bośnia i Hercegowina, Q) - Ivan Dodig (Chorwacja, 32) 4:6, 4:6, 6:3, 4:1 i krecz
Kevin Anderson (RPA, 19) - Dominic Thiem (Austria, Q) 6:4, 6:3, 6:4
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Guillermo García-López (Hiszpania) 7:6(1), 6:4, 4:6, 6:1
Florian Mayer (Niemcy) - Michaił Jużny (Rosja, 14) 6:4, 3:6, 6:3, 3:6, 6:3
Jerzy Janowicz (Polska, 20) - Pablo Andújar (Hiszpania) 4:6, 7:6(3), 7:6(5), 6:3
Jérémy Chardy (Francja, 29) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) 7:5, 7:6(5), 6:7(3), 7:6(5)
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Adrian Mannarino (Francja) 7:6(2), 5:7, 6:0, 6:3
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Alejandro Falla (Kolumbia) 6:3, 6:3, 6:7(4), 6:4
Vašek Pospíšil (Kanada, 28) - Matthew Ebden (Australia) 3:6, 7:6(6), 7:6(9), 6:1
Tommy Robredo (Hiszpania, 17) - Julien Benneteau (Francja) 6:3, 6:7(4), 6:1, 7:6(6)
Richard Gasquet (Francja, 9) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 7:6(3), 6:4, 6:4
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 7:5, 6:4, 3:6, 6:2
Sam Querrey (USA) - Ernests Gulbis (Łotwa, 23) 6:2, 6:3, 6:4
Denis Istomin (Uzbekistan) - Dmitrij Tursunow (Rosja, 30) 7:6(3), 4:6, 6:1, 6:4
Novak Djoković (Serbia, 2) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:0, 6:4, 6:4

I runda:

wtorek, 14 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Bernard Tomic (Australia) 6:4 i krecz
Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) - Igor Sijsling (Holandia) 7:6(4), 0:6, 7:6(3), 6:2
Jack Sock (USA) - Tobias Kamke (Niemcy) 7:6(5), 5:7, 6:2, 6:4
Gaël Monfils (Francja, 25) - Ryan Harrison (USA) 6:4, 6:4, 6:4
Andreas Seppi (Włochy, 24) - Lleyton Hewitt (Australia) 7:6(4), 6:3, 5:7, 5:7, 7:5
Donald Young (USA) - Robin Haase (Holandia) 6:7(4), 7:6(2), 6:2, 1:0 i krecz
Dušan Lajović (Serbia, Q) - Lucas Pouille (Francja, WC) 6:4, 7:6(9), 4:6, 6:3
Kei Nishikori (Japonia, 16) - Marinko Matosević (Australia) 6:3, 5:7, 6:2, 4:6, 6:2
Miloš Raonić (Kanada, 11) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 7:6(2), 6:1, 4:6, 6:2
Victor Hănescu (Rumunia) - Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) 7:6(5), 7:6(5), 6:3
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Jimmy Wang (Tajwan, Q) 6:3, 6:2, 6:1
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 22) - Bradley Klahn (USA) 6:7(7), 6:4, 6:4, 6:3
Benoît Paire (Francja, 27) - Frank Dancević (Kanada, Q) 7:6(12), 6:3, 6:4
Nick Kyrgios (Australia, WC) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:3, 6:7(5), 6:2, 7:6(2)
Roberto Bautista (Hiszpania) - Tim Smyczek (USA) 6:2, 6:1, 6:1
Juan Martín del Potro (Argentyna, 5) - Rhyne Williams (USA, Q) 6:7(1), 6:3, 6:4, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Gō Soeda (Japonia) 6:1, 6:1, 6:3
Vincent Millot (Francja, Q) - Wayne Odesnik (USA, Q) 7:5, 4:6, 6:7(4), 6:1, 6:3
Michael Berrer (Niemcy, Q) - Michaël Llodra (Francja) 6:4, 7:5, 6:1
Feliciano López (Hiszpania, 26) - Somdev Devvarman (Indie) 6:4, 6:4, 7:6(2)
Stéphane Robert (Francja, LL) - Aljaž Bedene (Słowenia) 7:6(3), 6:3, 6:0
Michał Przysiężny (Polska) - Horacio Zeballos (Argentyna) 6:3, 7:6(4), 7:5
Blaž Rola (Słowenia, Q) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:4, 6:2, 7:5
Martin Kližan (Słowacja, LL) - John Isner (USA, 13) 6:2, 7:6(6) i krecz
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 10) - Filippo Volandri (Włochy) 7:5, 6:3, 6:3
Thomaz Bellucci (Brazylia, Q) - Julian Reister (Niemcy) 4:6, 6:3, 7:6(5) i krecz
Marin Čilić (Chorwacja) - Marcel Granollers (Hiszpania) 4:6, 4:6, 6:3, 6:3, 6:2
Gilles Simon (Francja, 18) - Daniel Brands (Niemcy) 6:7(4), 6:4, 3:6, 6:3, 16:14
Fernando Verdasco (Hiszpania, 31) - Ze Zhang (Chiny, Q) 5:7, 6:3, 6:2, 6:3
Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Serhij Stachowski (Ukraina) 6:7(3), 6:4, 6:2, 6:0
Blaž Kavčič (Słowenia) - Radek Štěpánek (Czechy) 6:7(3), 4:6, 6:1, 2:0 i krecz
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - James Duckworth (Australia, WC) 6:4, 6:4, 6:2

poniedziałek, 13 stycznia

Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Ołeksandr Niedowiesow (Kazachstan) 6:3, 6:4, 6:3
Kenny de Schepper (Francja) - Di Wu (Chiny, WC) 7:5, 7:5, 7:6(2)
Damir Džumhur (Bośnia i Hercegowina, Q) - Jan Hájek (Czechy) 6:4, 6:2, 6:1
Ivan Dodig (Chorwacja, 32) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(8), 6:4, 7:6(4)
Kevin Anderson (RPA, 19) - Jiří Veselý (Czechy) 2:6, 6:7(4), 6:4, 6:4, 6:4
Dominic Thiem (Austria, Q) - João Sousa (Portugalia) 5:7, 6:4, 6:3, 7:6(3)
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Carlos Berlocq (Argentyna) 6:4, 7:6(5), 6:7(9), 6:2
Guillermo García-López (Hiszpania) - Tommy Haas (Niemcy, 12) 7:5, 5:2 i krecz
Michaił Jużny (Rosja, 14) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 6:1, 6:4, 6:2
Florian Mayer (Niemcy) - Denis Kudla (USA, Q) 6:4, 6:2, 6:4
Pablo Andújar (Hiszpania) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:4, 6:2, 6:4
Jerzy Janowicz (Polska, 20) - Jordan Thompson (Australia, WC) 1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 6:1
Jérémy Chardy (Francja, 29) - Jesse Huta Galung (Holandia) 6:2, 6:4, 6:4
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) - Ričardas Berankis (Litwa, Q) 7:5, 7:5, 6:2
Adrian Mannarino (Francja) - Steve Johnson (USA, WC) 3:6, 6:3, 6:0, 5:7, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Alejandro González (Kolumbia) 6:3, 6:4, 6:4
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 8) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:4, 4:1 i krecz
Alejandro Falla (Kolumbia) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:7(2), 6:2, 6:2, 6:3
Matthew Ebden (Australia) - Nicolas Mahut (Francja) 6:3, 7:5, 4:6, 0:6, 6:3
Vašek Pospíšil (Kanada, 28) - Samuel Groth (Australia, WC) 6:4, 6:3, 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania, 17) - Lukáš Rosol (Czechy) 6:1, 6:7(7), 3:6, 7:6(5), 8:6
Julien Benneteau (Francja) - Pablo Carreño (Hiszpania) 6:3, 3:6, 4:6, 6:1, 6:2
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Łukasz Kubot (Polska) 3:6, 6:3, 3:6, 6:3, 6:4
Richard Gasquet (Francja, 9) - David Guez (Francja, Q) 7:5, 6:4, 6:1
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Aleks Bogomołow Jr. (Rosja) 6:3, 6:2 i krecz
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Dudi Sela (Izrael) 3:6, 7:6(3), 6:7(3), 6:3, 6:3
Sam Querrey (USA) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:3, 6:2, 3:6, 7:6(3)
Ernests Gulbis (Łotwa, 23) - Juan Mónaco (Argentyna) 1:6, 6:4, 7:6(4), 6:2
Dmitrij Tursunow (Rosja, 30) - Michael Russell (USA) 6:2, 6:2, 6:3
Denis Istomin (Uzbekistan) - Marcos Baghdatis (Cypr) 6:4, 7:5, 6:4
Leonardo Mayer (Argentyna) - Albert Montañés (Hiszpania) 6:1, 6:3, 6:1
Novak Djoković (Serbia, 2) - Lukáš Lacko (Słowacja) 6:3, 7:6(2), 6:1

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL