Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wiktoria Azarenka nie zagra w Madrycie i Rzymie

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Wiktoria Azarenka zabrała głos w sprawie urazu stopy, z którym zmaga się od wielu tygodni. Białorusinka potwierdziła, że nie weźmie udziału w turnieju w Madrycie oraz Rzymie.

- Chciałam wszystkich poinformować, że niestety nie będę mogła w tym roku wystąpić w Madrycie i Rzymie. W dalszym ciągu staram się powrócić do zdrowia. Mój stan się poprawił, ale nie na tyle, bym mogła wziąć udział w tych dwóch imprezach. Postaram się was na bieżąco informować o moim zdrowiu i bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Mam nadzieję, że już wkrótce się z wami zobaczę - wyznała Wiktoria Azarenka w krótkim materiale wideo zamieszczonym na swoim profilu na Facebooku.

Białorusinka od stycznia narzeka na uraz stopy. W 2014 roku Azarenka wystąpiła w zaledwie trzech turniejach. W Brisbane dotarła do finału, w którym uległa Serenie Williams, a podczas wielkoszlemowego Australian Open pokonała ją w ćwierćfinale Agnieszka Radwańska. Na początku marca Wika zaprezentowała się w Indian Wells, gdzie już w II rundzie wyeliminowała ją Lauren Davis.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • Tom_J Zgłoś
  Ale tak prawdę mówiąc, to może jednak trochę ucichną głosy robiące z niej wieczną symulantkę. Coś z tą dziewczyną naprawdę się złego dzieje. Szkoda właściwie, bo tylko ona
  Czytaj całość
  mogła właściwie zagrozić Serenie, a nie ma to jak zdrowa konkurencja na szczycie
  • WTA-man Zgłoś
   Przed kontuzją dramatyczna gra plus nadwaga, co owocowało wstydliwymi niedorzecznymi porażkami, teraz długa nieobecność, ten sezon jest już stracony, niebawem będę mógł uczcić 3
   Czytaj całość
   rocznicę najlepszej formy Azarenki. Ciężkie czasy nastały dla moich dziewcząt, ale lepiej się wyleczyć do końca i mozolnie odbudowywać formę niż grać z kontuzją. I tak nieuniknione będą baty od rywalek , które z wielką chęcią stłuką biedną Vikę.
   • Mind Control Zgłoś
    Niech wraca, jak najwięcej mocnych tenisistek w tourze!!! :)
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL