Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis na żywo!

Relację prowadzi :autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis 6:7(5), 6:3, 2:6 - Gem, set i mecz Ernests Gulbis! Kapitalna akcja na koniec ze strony Łotysza, zakończona skrótem.

Komentarze (3)

Nie udało się Jerzemu Janowiczowi, ale w grze pozostała jeszcze Agnieszka Radwańska, która o miejsce w III rundzie powalczy w środę ze Swietłaną Kuzniecową. Czekamy również na oficjalne potwierdzenie, że Łukasz Kubot wszedł do drabinki w miejsce Rogera Federera, który we wtorek wycofał się z Mutua Madrid Open. Tymczasem życzymy Państwu miłego dnia!

Komentarze (0)

A oto statystyki dzisiejszego spotkania. Obaj panowie mieli więcej winnerów niż błędów własnych!

Komentarze (0)

Niestety, ósma z rzędu porażka Jerzego Janowicza, choć momentami jego gra wyglądała naprawdę dobrze.

Komentarze (1)

Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis *6:7(5), 6:3, 2:5 - Dwie piłki meczowe dla Gulbisa. Łotysz odczytał zamiary Polaka przy siatce.

Komentarze (0)

Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis *6:7(5), 6:3, 2:5 - Polak bez punktu przy serwisie Gulbisie. Łotysz jeden gem od zwycięstwa!

Komentarze (3)

Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis 6:7(5), 6:3, 2:4* - A na korcie numer 3 Janowicz zrobił swoje i wygrał serwis do 30. Potrzebne jest jednak przełamanie...

Komentarze (1)

Roger Federer nie zagra w turnieju w Madrycie! To dobra wiadomość dla... Łukasza Kubota!

Komentarze (0)

Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis *6:7(5), 6:3, 1:4 - Tylko jeden świetny skrót ze strony Polaka, ale to za mało na Łotysza, który utrzymał serwis do 15.

Komentarze (0)

Jerzy Janowicz - Ernests Gulbis 6:7(5), 6:3, 1:3* - Janowicz utrzymał serwis do zera. Czas na przełamanie!

Komentarze (2)