Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Andy Murray nie kończy współpracy z Amelie Mauresmo?

Dawid Góra
Dawid Góra
Wiele wskazuje na to, że [tag=12]Andy Murray[/tag] nie zakończy współpracy z [tag=1336]Amelie Mauresmo[/tag] mimo nieudanego startu na kortach Wimbledonu.

Mogą o tym świadczyć fotografie Mauresmo i Murraya podczas obozu treningowego w Miami. Oczekuje się, że oficjalne ogłoszenie kontynuacji współpracy nastąpi w przyszłym tygodniu.


Jestem podekscytowany możliwościami, jakie niesie ze sobą ta nowa współpraca, ponieważ Amelie jest osobą, którą zawsze byłem zachwycony. W swojej karierze walczyła z wieloma przeciwnościami losu, ale była niesamowitą zawodniczką, która wygrywała najważniejsze turnieje, w tym Wimbledon - mówił zachwycony Murray jeszcze przed podjęciem współpracy.

Niestety, jak pokazał czas, trenerka nie zdołała doprowadzić tenisisty do znaczących sukcesów. Wręcz przeciwnie, Murray gładko przegrał w ćwierćfinale Wimbledonu z Bułgarem Grigorem Dimitrowem i o obronie wywalczonego przed rokiem tytułu mógł zapomnieć. - Jak tylko zaczęliśmy się rozgrzewać, zauważyłem, że nie jest w najwyższej formie - wyznał później zdolny Bułgar. 

Jak rozwinie się dalsza współpraca byłej francuskiej tenisistki z Murrayem, którego wciąż stać na sukcesy?

Czy kontynuacja współpracy z Mauresmo wyjdzie tenisiście na dobre?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL