Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mistrzostwa WTA: Wyniki i tabele

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Mistrzostwa WTA po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną w Singapurze. W gronie ośmiu uczestniczek turnieju singla znalazła się najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska.

Agnieszka Radwańska po raz czwarty zagra w Masters jako pełnoprawna uczestniczkaAgnieszka Radwańska po raz czwarty zagra w Masters jako pełnoprawna uczestniczka
GRA POJEDYNCZA

FINAŁ:

niedziela, 26 października

Serena Williams (USA, 1) - Simona Halep (Rumunia, 4) 6:3, 6:0

PÓŁFINAŁ:

sobota, 25 października

Serena Williams (USA, 1) - Karolina Woźniacka (Dania, 8) 2:6, 6:3, 7:6(6)
Simona Halep (Rumunia, 4) - Agnieszka Radwańska (Polska, 6) 6:2, 6:2


FAZA GRUPOWA:

Grupa Czerwona

poniedziałek, 20 października

Serena Williams (USA, 1) - Ana Ivanović (Serbia, 7) 6:4, 6:4
Simona Halep (Rumunia, 4) - Eugenie Bouchard (Kanada, 5) 6:2, 6:3

środa, 22 października

Simona Halep (Rumunia, 4) - Serena Williams (USA, 1) 6:0, 6:2
Ana Ivanović (Serbia, 7) - Eugenie Bouchard (Kanada, 5) 6:1, 6:3

czwartek, 23 października

Serena Williams (USA, 1) - Eugenie Bouchard (Kanada, 5) 6:1, 6:1

piątek, 24 października

Ana Ivanović (Serbia, 7) - Simona Halep (Rumunia, 4) 7:6(7), 3:6, 6:3

Tabela Grupy Czerwonej

MZawodniczkaMeczeZw.Sety% setówGemy% gemów
1Simona Halep325-27139-2363
2Serena Williams324-26726-2254
3Ana Ivanović324-35736-3154
4Eugenie Bouchard300-6011-3623

* bezpośredni mecz, procent wygranych setów w turnieju, a potem procent wygranych gemów decyduje o kolejności w przypadku równej liczby zwycięstw i rozegranych meczów.

Grupa Biała

wtorek, 21 października

Karolina Woźniacka (Dania, 8) - Maria Szarapowa (Rosja, 2) 7:6(4), 6:7(5), 6:2
Agnieszka Radwańska (Polska, 6) - Petra Kvitová (Czechy, 3) 6:2, 6:3

czwartek, 23 października

Karolina Woźniacka (Dania, 8) - Agnieszka Radwańska (Polska, 6) 7:5, 6:3
Petra Kvitová (Czechy, 3) - Maria Szarapowa (Rosja, 2) 6:3, 6:2

piątek, 24 października

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Agnieszka Radwańska (Polska, 6) 7:5, 6:7(4), 6:2
Karolina Woźniacka (Dania, 8) - Petra Kvitová (Czechy, 3) 6:2, 6:3

Tabela Grupy Białej

MZawodniczkaMeczeZw.Sety% setówGemy% gemów
1Karolina Woźniacka336-18644-2861
2Agnieszka Radwańska313-44334-3748
3Maria Szarapowa313-53839-4546
4Petra Kvitová312-43322-2943

* bezpośredni mecz, procent wygranych setów w turnieju, a potem procent wygranych gemów decyduje o kolejności w przypadku równej liczby zwycięstw i rozegranych meczów.

GRA PODWÓJNA

FINAŁ:

niedziela, 26 października

Cara Black (Zimbabwe, 3) / Sania Mirza (Indie, 3) - Shuai Peng (Chiny, 2) / Su-Wei Hsieh (Tajwan, 2) 6:1, 6:0

PÓŁFINAŁ:

sobota, 25 października

Shuai Peng (Chiny, 2) / Su-Wei Hsieh (Tajwan, 2) - Ałła Kudriawcewa (Rosja) / Anastazja Rodionowa (Australia) 6:1, 6:4

Cara Black (Zimbabwe, 3) / Sania Mirza (Indie, 3) - Květa Peschke (Czechy) / Katarina Srebotnik (Słowenia) 4:6, 7:5, 11-9

ĆWIERĆFINAŁ:

piątek, 24 października

Květa Peschke (Czechy) / Katarina Srebotnik (Słowenia) - Sara Errani (Włochy, 1) / Roberta Vinci (Włochy, 1) 2:1 i krecz

czwartek, 23 października

Cara Black (Zimbabwe, 3) / Sania Mirza (Indie, 3) - Raquel Kops-Jones (USA) / Abigail Spears (USA) 6:3, 2:6, 12-10

środa, 22 października

Shuai Peng (Chiny, 2) / Su-Wei Hsieh (Tajwan, 2) - Garbiñe Muguruza (Hiszpania) / Carla Suárez (Hiszpania) 6:4, 6:1

Ałła Kudriawcewa (Rosja) / Anastazja Rodionowa (Australia) - Jekaterina Makarowa (Rosja, 4) / Jelena Wiesnina (Rosja, 4) 4:6, 6:2, 10-6

Uczestniczki Mistrzostw WTA: Serena Williams
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Maria Szarapowa
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Petra Kvitova
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Simona Halep
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Eugenie Bouchard
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Agnieszka Radwańska
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Ana Ivanović
Uczestniczki Mistrzostw WTA: Karolina Woźniacka

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL