Najnowsze Wyniki/Kalendarz

WTA Antwerpia: Gwiazdy belgijskiego tenisa powrócą na kort

Kacper Kowalczyk
Kacper Kowalczyk
Kim Clijsters, Sabine Appelmans, Xavier Malisse oraz Dick Norman wystąpią w spotkaniu pokazowym ostatniego dnia turnieju WTA w Antwerpii, który rozpocznie się 7 lutego.

Zawody w mieście diamentów powróciły do kalendarza po sześciu latach przerwy, zastępując turniej w Paryżu. Pomiędzy 2009 a 2014 rokiem zamiast imprezy WTA odbywała się tam pokazówka, która teraz też zagości w programie turnieju. W ostatnim jego dniu na korcie pojawią się najbardziej uznani belgijscy tenisiści.


Czterokrotna mistrzyni wielkoszlemowa w singlu i dyrektor sportowa tego turnieju, Kim Clijsters stanie naprzeciw Xaviera Malisse'a, zwycięzcy Roland Garros w grze podwójnej sprzed 11 lat. Ich partnerami będą Dick Norman i Sabine Appelmans, niegdyś notowani w czołowej "20" notowań ATP i WTA. 

Organizatorzy ogłosili również do kogo trafią dzikie karty pozwalające na udział w eliminacjach. O udział w turnieju głównym zagrają: Belgijki Elise Mertens i Klaartje Liebens, Holenderka Indy de Vroome oraz 17-letnia Hiszpanka Paula Badosa.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL