Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cykl ITF: Katarzyna Piter i Justyna Jegiołka bez finału w deblu

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Justyna Jegiołka i Katarzyna Piter nie powalczą w tym tygodniu o tytuły w grze podwójnej zawodów ITF. Do ćwierćfinału singla awansowało w Gruzji dwóch reprezentantów Polski.

Rozstawione z numerem drugim w Brescii Maria Irigoyen i Stephanie Vogt pokonały w czwartkowym półfinale Katarzynę Piter i Terezę Mrdezę 6:3, 6:2. Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek o finał turnieju w Andiżanie pomiędzy Weroniką Kudermetową i Ksenią Łykiną a Justyną Jegiołką i Margaritą Łazarową.


W egipskim Szarm el-Szejk mecz II rundy przegrał Wojciech Lutkowski, natomiast w ćwierćfinale debla odpadł Louis Dończyk. Do 1/4 finału singla nie zdołał również zakwalifikować się startujący w Mariborze Adam Majchrowicz.

Na gruzińskiej mączce w Pantiani po drugim zwycięstwie w głównej drabince odnieśli w czwartek Paweł Ciaś i Karol Drzewiecki. W ćwierćfinale czeka ich już trudniejsze zadanie, gdyż na ich drodze staną odpowiednio oznaczony "dwójką" Brazylijczyk Pedro Sakamoto i grający z "czwórką" Gruzin Aleksandre Metreweli.

czwartek, 4 czerwca
wyniki i program turniejów cyklu ITF:

KOBIETY

Brescia (Włochy), 50 tys. dolarów, kort ziemny

półfinał gry podwójnej:

María Irigoyen (Argentyna, 2) / Stephanie Vogt (Liechtenstein, 2) - Katarzyna Piter (Polska) / Tereza Mrdeža (Chorwacja) 6:3, 6:2

Andiżan (Uzbekistan), 25 tys. dolarów, kort twardy

półfinał gry podwójnej:

Weronika Kudermetowa (Rosja, 3) / Ksenia Łykina (Rosja, 3) - Justyna Jegiołka (Polska, 2) / Margarita Łazarowa (Rosja, 2) 6:3, 6:2

MĘŻCZYŹNI

Szarm el-Szejk (Egipt), 10 tys. dolarów, kort twardy

II runda gry pojedynczej:

Hugo Nys (Francja, 2) - Wojciech Lutkowski (Polska) 6:0, 6:3

ćwierćfinał gry podwójnej:

Juan Matias Gonzalez Carrasco (Chile) / Emiliano Franco Vecchia (Argentyna) - Louis Dończyk (Polska, 4) / Gustavo Guerses (Brazylia, 4) 6:2, 6:4

Pantiani (Gruzja), 10 tys. dolarów, kort ziemny

ćwierćfinał gry pojedynczej:

Paweł Ciaś (Polska, 5/Q) - Pedro Sakamoto (Brazylia, 2) *piątek
Karol Drzewiecki (Polska) - Aleksandre Metreweli (Gruzja, 4) *piątek

II runda gry pojedynczej:

Paweł Ciaś (Polska, 5/Q) - Aleksander Bakszy (Gruzja) 6:7(3), 7:5, 6:3
Karol Drzewiecki (Polska) - Bastian Wagner (Niemcy, 6) 6:1, 6:3

ćwierćfinał gry podwójnej:

Paweł Ciaś (Polska, 4) / Maciej Nowak (Polska, 4) - Igor Saveljić (Czarnogóra) / Ivan Saveljić (Czarnogóra) *piątek

I runda gry podwójnej:

Victor Gurevich (USA) / George Cziwadze (Gruzja) - Karol Drzewiecki (Polska, 3) / Jan Blecha (Czechy, 3) 6:4, 1:2 i krecz

Maribor (Słowenia), 10 tys. dolarów, kort ziemny

II runda gry pojedynczej:

Pirmin Haenle (Niemcy) - Adam Majchrowicz (Polska, Q) 7:6(3), 6:2

Challenger Prościejów: Mateusz Kowalczyk i Igor Zelenay wybrnęli z opresji i zagrają w finale

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL