Najnowsze Wyniki/Kalendarz

US Open: Czworo reprezentantów Polski w turnieju głównym

Kacper Kowalczyk
Kacper Kowalczyk
Na listach zgłoszeń do turnieju głównego wielkoszlemowego US Open 2015 widnieją nazwiska czwórki Polaków - Agnieszki Radwańskiej, Magdy Linette, Urszuli Radwańskiej oraz Jerzego Janowicza.

Wśród mężczyzn w drabince turnieju głównego na podstawie rankingu znajdzie się 104 singlistów, od liderującego Novaka Djokovicia do 99. w tej klasyfikacji Marco Cecchinato. Z tzw. zamrożonego rankingu skorzystali Mardy Fish, Tommy Haas, Florian Mayer, Radek Stepanek i Janko Tipsarević.


Na tej liście znajduje się też nazwisko jednego reprezentanta Polski, Jerzego Janowicza. Plasujący się na 142. pozycji Michał Przysiężny o miejsce w turnieju głównym będzie musiał powalczyć w eliminacjach.

Miejsce w czołowej "100" rankingu zapewniło występ w Nowym Jorku trzem Polkom - Agnieszce i Urszuli Radwańskim oraz Magdzie Linette. Jako ostatnia załapała się do głównej drabinki Kirsten Flipkens (WTA 101), zaś na podstawie tzw. zamrożonego rankingu udało się to również Petrze Cetkovskiej, Vanii King, Alisie Klejbanowej i Laurze Robson.

Listy uczestników eliminacji singla pań i panów opublikowane zostaną na początku sierpnia.

#dziejesiewsporcie: Frank Lampard wróci do Chelsea?

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL