WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marin Cilić z wizytą na meczu New York Mets (wideo)

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Marin Cilić zamienił korty z Billie Jean King National Tennis Center na mieszczący się w pobliżu stadion Citi Field. Triumfator US Open 2014 obserwował mecz pomiędzy drużynami New York Mets a Boston Red Sox w MLB.

26-letni Chorwat w piątek po raz pierwszy w życiu oglądał mecz najlepszej ligi baseballowej świata. Podczas treningu przywitał się i zamienił kilka słów z Jacobem deGromem, jednym z najzdolniejszy miotaczy w całych rozgrywkach. - Wolałbym grać właśnie na pozycji miotacza - wyznał Marin Cilić, kiedy został zapytany o swoją rolę na boisku, gdyby przyszło mu zmienić dyscyplinę sportu.

- To dla mnie nowe doświadczone, dlatego prawdziwą przyjemnością było tutaj przyjść i zobaczyć, jak trenują zawodnicy. Jest to dla mnie nowa forma spędzania wolnego czasu w Nowym Jorku i z chęcią obejrzałbym jeszcze więcej meczów - stwierdził pochodzący z Medziugorie tenisista.

W tegorocznym US Open Čilić został rozstawiony z numerem dziewiątym. Chorwat obronę tytułu rozpocznie w poniedziałek meczem z argentyńskim kwalifikantem Guido Pellą.

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL