Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cudowny smecz Agnieszki Radwańskiej nominowany do zagrania sierpnia (wideo)

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Znakomite zagranie Agnieszki Radwańskiej w meczu z Anną Schmiedlovą ma szansę zostać najlepszym uderzeniem sierpnia w głosowaniu fanów.

Tym razem w gronie pięciu nominowanych do zagrania miesiąca znalazł się znakomity bekhendowy smecz Polki z pojedynku I rundy z Anną Schmiedlovą, rozegranego w turnieju WTA Premier 5 w Cincinnati. 26-letnia krakowianka po dłuższej wymianie zwieńczyła punkt świetnym zagraniem z wyjątkowo trudnej pozycji. Całe spotkanie wygrała jednak reprezentantka Słowacji 4:6, 6:3, 6:1.


Turniej w Cincinnati obfitował w niesamowite zagrania. Oprócz Agnieszki Radwańskiej wyróżnione zostały także dwa uderzenia z tych zawodów: Eliny Switoliny (ze spotkania z Sereną Williams) oraz Any Ivanović (także z pojedynku z aktualną liderką rankingu WTA). Fani białego sportu mogą również głosować na zagrania Simony Halep i Belindy Bencić, którymi panie popisały się w Toronto.

Głosowanie na stronie WTA potrwa do czwartku, 3 września. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone już w najbliższy piątek. W tym roku zagrania Agnieszki Radwańskiej zostały już uznane za najlepsze w marcu i maju.

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL