Najnowsze Wyniki/Kalendarz
twittercom/andreapetkovic / twitter.com/andreapetkovic

Andrea Petković ma nowego trenera

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Andrea Petković ogłosiła w czwartek nazwisko swojego nowego trenera. Szkoleniowcem niemieckiej tenisistki będzie Jan de Witt, który w ostatnim czasie pracował m.in. z Gaelem Monfilsem i Gillesem Simonem.

- Jan jest nowoczesnym trenerem, bardzo dokładnym i świetnie zorganizowanym. W swojej pracy stosuje elementy wideoanalizy, a do tego jest bardzo zdeterminowany i dokładnie wie, gdzie chce doprowadzić mnie jako zawodniczkę - powiedziała Andrea Petković, która do nowego sezonu przygotowuje się w Halle.

28-letnia Niemka zakończyła sezon jako 24. rakieta świata, z jednym tytułem wywalczonym w głównym cyklu (Antwerpia). W ostatnich miesiącach trenerem reprezentantki naszych zachodnich sąsiadów był jej sparingpartner Boris Conkić, a następnie współpracujący z kadrą kobiet i mężczyzn Dirk Dier.

Jan de Witt stracił funkcję szkoleniowca Gaela Monfilsa przed rozpoczęciem wielkoszlemowego US Open 2015. W ostatnim czasie trenował także Gillesa Simona i Jarkko Nieminena, który po obecnym sezonie oficjalnie zakończył karierę.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL