Puchar Davisa: Polska - Argentyna na żywo!

Relację prowadzą :autor:
Karolina Konstańczak
autor:
Rafał Smoliński
Polska - Argentyna 6:3, 6:4, 6:4 - Po dwóch godzinach i czterech minutach Łukasz Kubot i Marcin Matkowski pokonali parę z Argentyny i zdobyli pierwszy punkt dla Polski!

×
Dziękujemy państwu za uwagę i śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania deblistów. Już teraz zapraszamy na niedzielę i pojedynki singlowe. Tymczasem życzymy miłego popołudnia.

Komentarze (1)

×
Polacy zdobyli historyczny punkt w Grupie Światowej Pucharu Davisa!

×
W całym pojedynku Kubot i Matkowski popisali się dziewięcioma asami i trafiali pierwszym podaniem na poziomie 65 procent. Ich rywale natomiast zanotowali trzy asy, a premierowy serwis umieszczali w korcie ze skutecznością 68 procent.