Najnowsze Wyniki/Kalendarz

WTA Katowice: Program i wyniki

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Po wycofaniu się Agnieszki Radwańskiej to broniąca tytułu Anna Schmiedlova jest najwyżej rozstawioną uczestniczką turnieju Katowice Open 2016. W głównej drabince zaprezentują się dwie Polki - Magda Linette i Paula Kania.

Camila Giorgi i Anna Schmiedlova znalazły się w drabince turnieju Katowice Open 2016Camila Giorgi i Anna Schmiedlova znalazły się w drabince turnieju Katowice Open 2016
Katowice Open, Katowice (Polska)
WTA International, kort twardy w hali, pula nagród 250 tys. dolarów

GRA POJEDYNCZA

finał gry pojedynczej:

niedziela, 10 kwietnia

Dominika Cibulkova (Słowacja, 8) - Camila Giorgi (Włochy, 5) 6:4, 6:0

półfinał gry pojedynczej:

sobota, 9 kwietnia

Camila Giorgi (Włochy, 5) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 3) 6:4, 6:3
Dominika Cibulkova (Słowacja, 8) - Pauline Parmentier (Francja) 7:5, 6:0

ćwierćfinał gry pojedynczej:

piątek, 8 kwietnia

Jelena Ostapenko (Łotwa, 3) - Timea Babos (Węgry, 7) 7:6(3), 2:6, 6:3
Camila Giorgi (Włochy, 5) - Kirsten Flipkens (Belgia, 9) 6:2, 5:7, 6:4
Dominika Cibulkova (Słowacja, 8) - Francesca Schiavone (Włochy) 7:5, 6:1
Pauline Parmentier (Francja) - Magda Linette (Polska) 6:2, 6:4

II runda gry pojedynczej:

czwartek, 7 kwietnia

Timea Babos (Węgry, 7) - Viktorija Golubić (Szwajcaria, Q) 1:6, 6:4, 7:5
Francesca Schiavone (Włochy) - Alize Cornet (Francja, 4) 7:6(5), 6:1
Magda Linette (Polska) - Stefanie Vögele (Szwajcaria) 1:6, 7:5, 6:2
Pauline Parmentier (Francja) - Naomi Broady (Wielka Brytania) 6:4, 7:5

środa, 6 kwietnia

Jelena Ostapenko (Łotwa, 3) - Kristyna Pliskova (Czechy) 6:3, 6:4
Camila Giorgi (Włochy, 5) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, Q) 4:6, 6:2, 6:4
Kirsten Flipkens (Belgia, 9) - Andreea Mitu (Rumunia) 6:1, 6:2
Dominika Cibulkova (Słowacja, 8) - Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja) 6:2, 7:5

I runda gry pojedynczej:

środa, 6 kwietnia

Timea Babos (Węgry, 7) - Jesika Maleckova (Czechy, LL) 6:3, 7:5
Pauline Parmentier (Francja) - Anna Schmiedlova (Słowacja, 2) 6:2, 6:0

wtorek, 5 kwietnia

Jelena Ostapenko (Łotwa, 3) - Daniela Hantuchova (Słowacja, Q) 6:1, 6:1
Viktorija Golubić (Szwajcaria, Q) - Paula Kania (Polska, WC) 6:7(2), 6:1, 6:2
Camila Giorgi (Włochy, 5) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:4, 6:4
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, Q) - Klara Koukalova (Czechy) 6:0, 7:6(5)
Dominika Cibulkova (Słowacja, 8) - Carina Witthöft (Niemcy) 6:7(6), 6:4, 7:6(3)
Francesca Schiavone (Włochy) - Waleria Strachowa (Ukraina, LL) 6:4, 6:3
Alize Cornet (Francja, 4) - Isabella Szinikowa (Bułgaria, Q) 6:2, 6:7(5), 6:3
Magda Linette (Polska) - Anastazja Szoszyna (Ukraina, WC) 6:1, 7:6(5)
Naomi Broady (Wielka Brytania) - Karin Knapp (Włochy) 6:7(6), 6:4, 6:4

poniedziałek, 4 kwietnia

Kristyna Pliskova (Czechy) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:2, 3:6, 6:4
Andreea Mitu (Rumunia) - Romina Oprandi (Szwajcaria) 4:6, 6:2, 7:5
Kirsten Flipkens (Belgia, 9) - Donna Vekić (Chorwacja) 6:1, 6:4
Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja) - Wiera Łapko (Białoruś, WC) 7:6(4), 6:0
Stefanie Vögele (Szwajcaria) - Łesia Curenko (Ukraina, 6) 6:4, 6:0

GRA PODWÓJNA

finał gry podwójnej:

niedziela, 10 kwietnia

Eri Hozumi (Japonia) / Miyu Kato (Japonia) - Walentyna Iwachnienko (Rosja) / Marina Mielnikowa (Rosja) 3:6, 7:5, 10-8

półfinał gry podwójnej:

sobota, 9 kwietnia

Eri Hozumi (Japonia) / Miyu Kato (Japonia) - Naomi Broady (Wielka Brytania) / Alicja Rosolska (Polska) 0:6, 6:4, 12-10

piątek, 8 kwietnia

Walentyna Iwachnienko (Rosja) / Marina Mielnikowa (Rosja) - Stephanie Foretz (Francja) / Amandine Hesse (Francja) 6:2, 1:6, 10-7

ćwierćfinał gry podwójnej:

czwartek, 7 kwietnia

Eri Hozumi (Japonia) / Miyu Kato (Japonia) - Basak Eraydin (Turcja) / Lidzia Marozawa (Białoruś) 7:5, 6:4

Walentyna Iwachnienko (Rosja) / Marina Mielnikowa (Rosja) - Oksana Kałasznikowa (Gruzja, 2) / Demi Schuurs (Holandia, 2) 7:5, 1:6, 10-5

środa, 6 kwietnia

Naomi Broady (Wielka Brytania) / Alicja Rosolska (Polska) - Marina Eraković (Nowa Zelandia) / Karin Knapp (Włochy) walkower

Stephanie Foretz (Francja) / Amandine Hesse (Francja) - Klaudia Jans-Ignacik (Polska) / Heather Watson (Wielka Brytania) 7:5, 6:4

I runda gry podwójnej:

środa, 6 kwietnia

Naomi Broady (Wielka Brytania) / Alicja Rosolska (Polska) - Elena Bogdan (Rumunia) / Andreea Mitu (Rumunia) 6:1, 6:1

Basak Eraydin (Turcja) / Lidzia Marozawa (Białoruś) - Wiera Duszewina (Rosja, 3) / Maria Jose Martinez Sanchez (Hiszpania, 3) 3:6, 6:4, 15-13

Walentyna Iwachnienko (Rosja) / Marina Mielnikowa (Rosja) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) / Xenia Knoll (Szwajcaria) 7:5, 7:6(5)

wtorek, 5 kwietnia

Eri Hozumi (Japonia) / Miyu Kato (Japonia) - Katarzyna Piter (Polska, WC) / Kristyna Pliskova (Czechy, WC) 7:6(3), 6:1

Klaudia Jans-Ignacik (Polska) / Heather Watson (Wielka Brytania) - Jocelyn Rae (Wielka Brytania, 4) / Anna Smith (Wielka Brytania, 4) 2:6, 6:2, 10-6

poniedziałek, 4 kwietnia

Marina Eraković (Nowa Zelandia) / Karin Knapp (Włochy) - Maria Irigoyen (Argentyna, 1) / Paula Kania (Polska, 1) 6:4, 6:3

Stephanie Foretz (Francja) / Amandine Hesse (Francja) - Wiera Łapko (Białoruś, WC) / Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, WC) 6:1, 5:7, 10-7

Oksana Kałasznikowa (Gruzja, 2) / Demi Schuurs (Holandia, 2) - Mandy Minella (Luksemburg) / Renata Voracova (Czechy) 6:2, 6:3

ELIMINACJE GRY POJEDYNCZEJ

III runda eliminacji gry pojedynczej:

poniedziałek, 4 kwietnia

Daniela Hantuchova (Słowacja) - Kateryna Kozłowa (Ukraina, 1) 6:4, 6:4
Viktorija Golubić (Szwajcaria, 2) - Basak Eraydin (Turcja) 6:0, 6:3
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Waleria Strachowa (Ukraina) 6:3, 6:1
Isabella Szinikowa (Bułgaria) - Jesika Maleckova (Czechy) 6:2, 6:4

II runda eliminacji gry pojedynczej:

niedziela, 3 kwietnia

Kateryna Kozłowa (Ukraina, 1) - Marketa Vondrousova (Czechy, WC) 7:5, 7:5
Daniela Hantuchova (Słowacja) - Nastassja Burnett (Włochy) 6:1, 6:3
Viktorija Golubić (Szwajcaria, 2) - Ons Jabeur (Tunezja) 6:2, 6:4
Basak Eraydin (Turcja) - Amandine Hesse (Francja, 6) 7:6(5), 6:0
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Walentyna Iwachnienko (Rosja) 0:6, 6:0, 6:3
Waleria Strachowa (Ukraina) - Barbora Stefkova (Czechy) 6:3, 6:4
Isabella Szinikowa (Bułgaria) - Marina Eraković (Nowa Zelandia) 6:4, 3:6, 6:1
Jesika Maleckova (Czechy) - Renata Voracova (Czechy) 7:6(4), 6:2

I runda eliminacji gry pojedynczej:

sobota, 2 kwietnia

Kateryna Kozłowa (Ukraina, 1) - Maria Irigoyen (Argentyna) 6:1, 6:4
Marketa Vondrousova (Czechy, WC) - Wiktoria Kulik (Polska, WC) 6:1, 6:3
Daniela Hantuchova (Słowacja) - Maja Chwalińska (Polska, WC) 6:0, 6:2
Nastassja Burnett (Włochy) - Mathilde Johansson (Francja, 8) 6:2, 2:6, 7:5
Viktorija Golubić (Szwajcaria, 2) - Virginie Razzano (Francja) 6:3, 6:2
Ons Jabeur (Tunezja) - Polina Lejkina (Rosja) 6:2, 7:6(2)
Basak Eraydin (Turcja) - Fiona Ferro (Francja) 6:2, 3:0 i krecz
Amandine Hesse (Francja, 6) - Katarzyna Piter (Polska) 7:6(3), 6:4
Walentyna Iwachnienko (Rosja) - Tereza Smitkova (Czechy, 3) 6:2, 0:6, 6:2
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Marina Mielnikowa (Rosja) 6:2, 6:3
Waleria Strachowa (Ukraina) - Katarzyna Kawa (Polska) 6:1, 4:6, 6:4
Barbora Stefkova (Czechy) - Ana Bogdan (Rumunia, 5) 6:4, 7:6(5)
Isabella Szinikowa (Bułgaria) - Jana Fett (Chorwacja, 4) 6:3, 6:2
Marina Eraković (Nowa Zelandia) - Alexandra Cadantu (Rumunia) 6:0, 7:6(2)
Renata Voracova (Czechy) - Weronika Falkowska (Polska, WC) 7:6(1), 6:4
Jesika Maleckova (Czechy) - Mandy Minella (Luksemburg, 7) 6:0, 1:0 i krecz

 Zobacz wideo: #dziejesiewsporcie: nienaganna technika kolegi Lewandowskiego

Źródło: WP SportoweFakty

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL