Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tommy Haas nie rezygnuje z walki o powrót na kort (foto)

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
38-letni Tommy Haas jest już po dziewiątej operacji. Były wicelider rankingu ATP od razu zapowiedział, że zamierza zrobić wszystko, aby ponownie powrócić do rywalizacji.

- Wszystko poszło doskonale. Czuję się jeszcze trochę sennie, więc czeka mnie teraz krótka drzemka. Pragnę wszystkim bardzo podziękować - poinformował na swoim profilu na Instagramie Tommy Haas, który w środę przeszedł w Carolinas Medical Center Mercy Hospital w Charlotte operację prawej stopy.

Thanks guys, all went well. Feeling a bit drowsy still so going back to sleep a little. Danke an alle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika tommy haas (@tommyhaasofficial)

Niemiec, 15-krotny mistrz turniejów głównego cyklu, nie rozegrał w obecnym sezonie ani jednego meczu na zawodowych kortach. Wcześniej zapowiadał, że weźmie udział w imprezach odbywających się w Niemczech. Tenisista z Hamburga miał być m.in. gwiazdą turnieju w Stuttgarcie, lecz teraz czeka go przynajmniej półroczna rehabilitacja.

- Nawet gdybym nie miał już powrócić na kort, to najprawdopodobniej i tak poddałbym się tej operacji - stwierdził Haas. - Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że mogę już nigdy nie zagrać w tenisa. Przede mną więc wyjątkowo trudne zadanie, ale nie mam wątpliwości, że zamierzam spróbować - zakończył.

Zobacz wideo: Ruch chce włączyć się do walki o Europejskie Puchary

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL