Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Sydney Low

Problemów zdrowotnych Karin Knapp ciąg dalszy. Włoszka wkrótce zakończy karierę?

Kacper Kowalczyk
Kacper Kowalczyk
Kontuzja kolana wciąż uniemożliwia powrót do regularnych występów Karin Knapp. Z tego powodu Włoszka, niegdyś 33. rakieta świata, zastanawia się nad zakończeniem kariery sportowej.

W ostatnich pięciu miesiącach Karin Knapp rozegrała zaledwie dwa mecze, w wielkoszlemowych US Open i Australian Open. Pojedynku w Melbourne Włoszce nawet nie udało jej się dokończyć, skreczowała przy stanie 3:6, 0:3 przeciwko Su-Wei Hsieh.

- Wciąż mam ten sam problem z kolanem, który praktycznie uniemożliwia mi grę na 100 proc. możliwości. Czasem mogę czuć ból po prostu stojąc, innym razem mogę zagrać w tenisa przez godzinę bez żadnego problemu - wyznała 29-latka z Luttach.

W kolejnych tygodniach Knapp była zgłoszona do turniejów w Dubaju, Kuala Lumpur i Indian Wells, jednak kontuzja ostatecznie zmusiła ją do rezygnacji z tych występów.

- Pojechałam do Australii mając nadzieję, że mi się uda. Niestety nie wyszło. To frustrujące. Muszę znaleźć jakieś rozwiązanie, bo takie nieprzemyślane starty nie mają najmniejszego sensu, kiedy nawet nie mogę grać, jak chcę - przyznała Włoszka, wyraźnie stawiając znak zapytania na dalszej karierze sportowej.

ZOBACZ WIDEO Podsumowanie zimowego okna transferowego: Grosicki, Legia i Chińczycy

Czy Karin Knapp powróci jeszcze na światowe korty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL