Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / JOE CASTRO

Simona Halep nie zagra aż do połowy marca

Karolina Konstańczak
Karolina Konstańczak
Simona Halep potwierdziła, że wróci do rywalizacji dopiero w połowie marca, gdy odbędzie się turniej WTA Premier Mandatory w Indian Wells.

Tuż po porażce w I rundzie Australian Open Simona Halep przyznała, że dyskomfort w kolanie poczuła już w trakcie ubiegłorocznych Mistrzostw WTA w Singapurze. Rumunka niedawno zrezygnowała z kontynuowania rywalizacji w turnieju w Petersburgu (poddała ćwierćfinałowe spotkanie przeciwko Natalii Wichliancewej).

Halep przyznała w wywiadzie dla Dolca Sport, że zamierza również opuścić imprezy organizowane w Dosze i Dubaju oraz mecz I rundy Grupy Światowej II Pucharu Federacji. Do rywalizacji planuje wrócić w połowie marca, gdy rozgrywany będzie turniej WTA Premier Mandatory w Indian Wells.

Czwarta obecnie na świecie Halep nie odczuje zbytnio swojej absencji w Dosze i Dubaju, ponieważ w obu turniejach nie wygrała w ubiegłym roku ani jednego spotkania. Rumunka chce wykorzystać miesiąc przerwy, aby powrócić do pełni sił.

Czas na SHOW! Zobacz Super Bowl w tę niedzielę w Eleven Sports! 23:00 Road do Super Bowl, 24:00 start transmisji Super Bowl LI. Kanał jest dostępny w ofertach takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Toya, INEA czy Netia.

ZOBACZ WIDEO Ewa Brodnicka: to, co przeżyłam, było dla mnie dramatem

Czy Simona Halep awansuje w 2017 roku do Mistrzostw WTA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL