WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Bartłomiej Zborowski

Agnieszka Radwańska podpisała umowę z Grupą Lotos

Kacper Kowalczyk
Kacper Kowalczyk
Na konferencji prasowej w Warszawie, Agnieszka Radwańska oficjalnie została ambasadorką Grupy Lotos. - Najlepsza rakieta potrzebuje najlepszego paliwa - powiedziała krakowianka.

- Między nami istnieją podobieństwa, Agnieszka gra inteligentny i mądry tenis, kobiecy, a my także działamy inteligentnie i mądrze. Dostarczamy najlepsze paliwa w Polsce i dlatego musimy współpracować z takimi sportowcami. Po skoczkach narciarskich i piłkarskiej reprezentacji Polski przyszedł czas na Agnieszkę Radwańską - stwierdził podczas konferencji prasowej w Warszawie, Marcin Jastrzębski, prezes Grupy Lotos.

Umowa jest ważna do końca marca 2020 roku. Współpraca obejmuje promocję marki Lotos na turniejach z cyklu WTA z udziałem zawodniczki. W ramach zaplanowanych aktywności przewidziany jest także udział Agnieszki Radwańskiej w wydarzeniach specjalnych firmy.

- Słyszałam, że najlepsza rakieta potrzebuje najlepszego paliwa - powiedziała Radwańska tuż po podpisaniu umowy. Polka odniosła się także do zbliżającego się powrotu do gry.

- Plan nie zmienia się od lat: Stuttgart, Madryt, Rzym i Paryż. Potem sezon na kortach trawiastych, bardzo ciężki okres, bo dwa turnieje wielkoszlemowe blisko siebie - Roland Garros i Wimbledon, czyli bardzo napięty grafik. Wiadomo, że oczekiwania zawsze są duże, a po tylu latach grania na tym poziomie cele są najwyższe - dodała krakowianka.

ZOBACZ WIDEO PSG gromi, świetny mecz Cavaniego. Zobacz skrót spotkania z EA Guingamp [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Agnieszka Radwańska zdobędzie tytuł wielkoszlemowy w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (38):

    Pokaż więcej komentarzy (35)