WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / ETTORE FERRARI

Roland Garros: Program i wyniki kobiet

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hiszpanka Garbine Muguruza przystąpi do trudnego zadania obrony mistrzowskiego tytułu na kortach Rolanda Garrosa. W gronie 128 singlistek paryskiego turnieju wielkoszlemowego znalazły się dwie Polki - Agnieszka Radwańska i Magda Linette.

Roland Garros, Paryż (Francja)
Wielki Szlem, kort ziemny, pula nagród w singlu kobiet 13,5 mln euro

finał:

sobota, 10 czerwca

Jelena Ostapenko (Łotwa) - Simona Halep (Rumunia, 3) 4:6, 6:4, 6:3

półfinał:

czwartek, 8 czerwca

Jelena Ostapenko (Łotwa) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 30) 7:6(4), 3:6, 6:3
Simona Halep (Rumunia, 3) - Karolina Pliskova (Czechy, 2) 6:4, 3:6, 6:3

ćwierćfinał:

środa, 7 czerwca

Simona Halep (Rumunia, 3) - Elina Switolina (Ukraina, 5) 3:6, 7:6(6), 6:0
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Caroline Garcia (Francja, 28) 7:6(3), 6:4

wtorek, 6 czerwca

Jelena Ostapenko (Łotwa) - Karolina Woźniacka (Dania, 11) 4:6, 6:2, 6:2
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 30) - Kristina Mladenović (Francja, 13) 6:4, 6:4

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 5 czerwca

Elina Switolina (Ukraina, 5) - Petra Martić (Chorwacja, Q) 4:6, 6:3, 7:5
Simona Halep (Rumunia, 3) - Carla Suarez (Hiszpania, 21) 6:1, 6:1
Caroline Garcia (Francja, 28) - Alize Cornet (Francja) 6:2, 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Veronica Cepede Royg (Paragwaj) 2:6, 6:3, 6:4

niedziela, 4 czerwca

Jelena Ostapenko (Łotwa) - Samantha Stosur (Australia, 23) 2:6, 6:2, 6:4
Karolina Woźniacka (Dania, 11) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) 6:1, 4:6, 6:2
Kristina Mladenović (Francja, 13) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 4) 6:1, 3:6, 6:3
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 30) - Venus Williams (USA, 10) 5:7, 6:2, 6:1

III runda (1/16 finału):

niedziela, 4 czerwca

Elina Switolina (Ukraina, 5) - Magda Linette (Polska) 6:4, 7:5
Petra Martić (Chorwacja, Q) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 17) 6:1, 6:1
Veronica Cepede Royg (Paragwaj) - Mariana Duque (Kolumbia) 3:6, 7:6(2), 6:3
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Carina Witthöft (Niemcy) 7:5, 6:1

sobota, 3 czerwca

Karolina Woźniacka (Dania, 11) - Catherine Bellis (USA) 6:2, 2:6, 6:3
Carla Suarez (Hiszpania, 21) - Jelena Wiesnina (Rosja, 14) 6:4, 6:4
Simona Halep (Rumunia, 3) - Daria Kasatkina (Rosja, 26) 6:0, 7:5
Caroline Garcia (Francja, 28) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:4, 4:6, 9:7
Alize Cornet (Francja) - Agnieszka Radwańska (Polska, 9) 6:2, 6:1

piątek, 2 czerwca

Jelena Ostapenko (Łotwa) - Łesia Curenko (Ukraina) 6:1, 6:4
Samantha Stosur (Australia, 23) - Bethanie Mattek-Sands (USA, Q) 6:2, 6:2
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Shuai Zhang (Chiny, 32) 7:6(5), 4:6, 7:5
Garbine Muguruza (Hiszpania, 4) - Julia Putincewa (Kazachstan, 27) 7:5, 6:2
Kristina Mladenović (Francja, 13) - Shelby Rogers (USA) 7:5, 4:6, 8:6
Venus Williams (USA, 10) - Elise Mertens (Belgia) 6:3, 6:1
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 30) - Ons Jabeur (Tunezja, LL) 6:2, 6:2

II runda (1/32 finału):

czwartek, 1 czerwca

Elina Switolina (Ukraina, 5) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 3:6, 6:3, 6:2
Magda Linette (Polska) - Ana Konjuh (Chorwacja, 29) 6:0, 7:5
Anastasija Sevastova (Łotwa, 17) - Eugenie Bouchard (Kanada) 6:3, 6:0
Petra Martić (Chorwacja, Q) - Madison Keys (USA, 12) 3:6, 6:3, 6:1
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Varvara Lepchenko (USA) 4:6, 6:3, 6:0
Carla Suarez (Hiszpania, 21) - Sorana Cirstea (Rumunia) 7:5, 6:4
Daria Kasatkina (Rosja, 26) - Marketa Vondrousova (Czechy, Q) 7:6(1), 6:4
Simona Halep (Rumunia, 3) - Tatjana Maria (Niemcy) 6:4, 6:3
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Taylor Townsend (USA) 6:0, 2:6, 6:3
Caroline Garcia (Francja, 28) - Chloe Paquet (Francja, WC) 7:5, 6:4
Alize Cornet (Francja) - Barbora Strycova (Czechy, 20) 6:4, 6:1
Agnieszka Radwańska (Polska, 9) - Alison van Uytvanck (Belgia, Q) 6:7(3), 6:2, 6:3
Veronica Cepede Royg (Paragwaj) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 16) 7:6(4), 2:6, 6:4
Mariana Duque (Kolumbia) - Magdalena Rybarikova (Słowacja) 1:6, 6:3, 8:6
Carina Witthöft (Niemcy) - Pauline Parmentier (Francja) 6:4, 7:6(5)
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) 6:2, 4:6, 6:3

środa, 31 maja

Łesia Curenko (Ukraina) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 6:2, 6:2
Jelena Ostapenko (Łotwa) - Monica Puig (Portoryko) 6:3, 6:2
Samantha Stosur (Australia, 23) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:2, 7:6(6)
Bethanie Mattek-Sands (USA, Q) - Petra Kvitova (Czechy, 15) 7:6(5), 7:6(5)
Karolina Woźniacka (Dania, 11) - Francoise Abanda (Kanada, Q) 6:0, 6:0
Catherine Bellis (USA) - Kiki Bertens (Holandia, 18) 6:3, 7:6(5)
Shuai Zhang (Chiny, 32) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:2, 4:6, 6:3
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Oceane Dodin (Francja) 7:6(5), 5:7, 6:3
Garbine Muguruza (Hiszpania, 4) - Anett Kontaveit (Estonia) 6:7(4), 6:4, 6:2
Julia Putincewa (Kazachstan, 27) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:3, 1:6, 6:3
Shelby Rogers (USA) - Cagla Buyukakcay (Turcja) 7:6(6), 6:4
Kristina Mladenović (Francja, 13) - Sara Errani (Włochy, Q) 6:2, 6:3
Venus Williams (USA, 10) - Kurumi Nara (Japonia) 6:3, 6:1
Elise Mertens (Belgia) - Richel Hogenkamp (Holandia, Q) 6:3, 6:4
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 30) - Madison Brengle (USA) 6:0, 6:2
Ons Jabeur (Tunezja, LL) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 6) 6:4, 6:3

I runda:

wtorek, 30 maja

Elina Switolina (Ukraina, 5) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 6:4, 6:3
Cwetana Pironkowa (Bułgaria) - Mona Barthel (Niemcy) 6:0, 6:4
Anastasija Sevastova (Łotwa, 17) - Annika Beck (Niemcy) 6:2, 6:4
Eugenie Bouchard (Kanada) - Risa Ozaki (Japonia) 2:6, 6:3, 6:2
Petra Martić (Chorwacja, Q) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:2, 7:5
Madison Keys (USA, 12) - Ashleigh Barty (Australia) 6:3, 6:2
Sorana Cirstea (Rumunia) - Shuai Peng (Chiny) 6:3, 6:1
Carla Suarez (Hiszpania, 21) - Maria Sakkari (Grecja) 6:4, 6:2
Daria Kasatkina (Rosja, 26) - Yanina Wickmayer (Belgia) 7:5, 6:4
Marketa Vondrousova (Czechy, Q) - Amandine Hesse (Francja, WC) 6:1, 6:0
Tatjana Maria (Niemcy) - Ying-Ying Duan (Chiny) 6:4, 6:1
Simona Halep (Rumunia, 3) - Jana Cepelova (Słowacja) 6:2, 6:3
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Johanna Konta (Wielka Brytania, 7) 1:6, 7:6(2), 6:4
Taylor Townsend (USA) - Miyu Kato (Japonia, Q) 6:4, 6:0
Chloe Paquet (Francja, WC) - Kristyna Pliskova (Czechy) 6:7(4), 6:2, 6:2
Caroline Garcia (Francja, 28) - Nao Hibino (Japonia) 6:2, 6:2
Barbora Strycova (Czechy, 20) - Alison Riske (USA) 6:3, 6:0
Alize Cornet (Francja) - Timea Babos (Węgry) 6:2, 6:7(5), 6:2
Alison van Uytvanck (Belgia, Q) - Naomi Osaka (Japonia) 6:3, 7:5
Agnieszka Radwańska (Polska, 9) - Fiona Ferro (Francja, WC) 6:1, 6:1

poniedziałek, 29 maja

Samantha Stosur (Australia, 23) - Kristina Kucova (Słowacja) 7:5, 6:1
Kirsten Flipkens (Belgia) - Mandy Minella (Luksemburg) 6:3, 6:3
Karolina Woźniacka (Dania, 11) - Jaimee Fourlis (Australia, WC) 6:4, 3:6, 6:2
Francoise Abanda (Kanada, Q) - Tessah Andrianjafitrimo (Francja, WC) 6:3, 6:4
Catherine Bellis (USA) - Quirine Lemoine (Holandia, Q) 6:3, 3:6, 6:1
Kiki Bertens (Holandia, 18) - Ajla Tomljanović (Australia) 4:6, 6:1, 6:1
Shuai Zhang (Chiny, 32) - Donna Vekić (Chorwacja) 7:5, 6:4
Garbine Muguruza (Hiszpania, 4) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:2, 6:4
Anett Kontaveit (Estonia) - Monica Niculescu (Rumunia) 7:5, 6:1
Johanna Larsson (Szwecja) - Natalia Wichliancewa (Rosja) 6:4, 6:4
Julia Putincewa (Kazachstan, 27) - Myrtille Georges (Francja, WC) 6:3, 6:0
Sara Errani (Włochy, Q) - Misaki Doi (Japonia) 7:6(7), 6:1
Kristina Mladenović (Francja, 13) - Jennifer Brady (USA) 3:6, 6:3, 9:7
Richel Hogenkamp (Holandia, Q) - Jelena Janković (Serbia) 6:2, 7:5
Elise Mertens (Belgia) - Daria Gawriłowa (Australia, 24) 7:6(4), 1:6, 6:4
Ons Jabeur (Tunezja, LL) - Ana Bogdan (Rumunia, Q) 6:3, 6:4
Magda Linette (Polska) - Alize Lim (Francja, WC) 6:0, 7:5
Ana Konjuh (Chorwacja, 29) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 7:5, 7:6(4)
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Beatriz Haddad Maia (Brazylia, Q) 6:2, 3:6, 6:4
Varvara Lepchenko (USA) - Andrea Petković (Niemcy) 6:4, 3:6, 6:3
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 16) - Patricia Maria Tig (Rumunia) 6:1, 1:0 i krecz
Veronica Cepede Royg (Paragwaj) - Lucie Safarova (Czechy) 6:1, 6:4
Mariana Duque (Kolumbia) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 7:6(2), 6:4
Magdalena Rybarikova (Słowacja) - Coco Vandeweghe (USA, 19) 6:1, 6:4
Carina Witthöft (Niemcy) - Lauren Davis (USA, 25) 2:6, 6:3, 6:3
Pauline Parmentier (Francja) - Irina Chromaczowa (Rosja) 6:3, 6:0
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:4, 2:6, 6:2
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Saisai Zheng (Chiny) 7:5, 6:2

niedziela, 28 maja

Jekaterina Makarowa (Rosja) - Andżelika Kerber (Niemcy, 1) 6:2, 6:2
Łesia Curenko (Ukraina) - Kateryna Kozłowa (Ukraina, Q) 6:4, 6:0
Jelena Ostapenko (Łotwa) - Louisa Chirico (USA) 4:6, 6:3, 6:2
Monica Puig (Portoryko) - Roberta Vinci (Włochy, 31) 6:3, 3:6, 6:2
Bethanie Mattek-Sands (USA, Q) - Jewgienija Rodina (Rosja) 7:5, 6:2
Petra Kvitova (Czechy, 15) - Julia Boserup (USA) 6:3, 6:2
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 4:6, 7:5, 6:3
Oceane Dodin (Francja) - Camila Giorgi (Włochy) 6:2, 6:3
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Christina McHale (USA) 7:5, 6:4
Cagla Buyukakcay (Turcja) - Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 22) 6:3, 6:3
Shelby Rogers (USA) - Marina Eraković (Nowa Zelandia) 7:6(4), 6:4
Venus Williams (USA, 10) - Qiang Wang (Chiny) 6:4, 7:6(3)
Kurumi Nara (Japonia) - Amanda Anisimova (USA, WC) 3:6, 7:5, 6:4
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 30) - Sara Sorribes (Hiszpania) 6:1, 6:2
Madison Brengle (USA) - Julia Görges (Niemcy) 1:6, 6:3, 13:11
Dominika Cibulkova (Słowacja, 6) - Lara Arruabarrena (Hiszpania) 6:2, 6:1

ZOBACZ WIDEO Rajd Gdańsk Baltic Cup: Sobota dla Filipa Nivette i Kamila Hellera

Czy Agnieszka Radwańska awansuje do ćwierćfinału?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL