Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram

Seksistowska afera podczas Rolanda Garrosa. Młody tenisista ukarany

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Maly Thomas dawała wyraźne znaki, że nie życzy sobie czułości ze strony francuskiego tenisisty. Teraz Maxime Hamou został ukarany przez organizatorów Rolanda Garrosa.

Maxime Hamou swój udział w turnieju na kortach Rolanda Garrosa zakończył na pierwszej rundzie. Francuza w trzech setach (6:3, 6:2, 6:4) pokonał Pablo Cuevas z Urugwaju.

Po spotkaniu 21-letni Hamou udzielał krótkiego wywiadu reporterce Maly Thomas. Tenisista nie sprawiał wrażenia zasmuconego szybkim odpadnięciem z French Open. Mało tego, wywołał seksistowski skandal, o którym zrobiło się głośno.

Francuz najpierw pocałował dziennikarkę, która wyraźnie próbowała od tego uciec. Po chwili ponowił swoje zachowanie. Thomas postanowiła odsunąć się od Hamou, ale ten siłą ją do siebie przyciągnął. Następnie złapał reporterkę za pierś i ta siłą musiała odciągnąć jego rękę.

Film błyskawicznie obiegł portale społecznościowe i dotarł do organizatorów wielkoszlemowego turnieju. Wobec 21-latka wyciągnięto konsekwencje.

- Władze turnieju postanowił pozbawić Maxime Hamou akredytacji po jego nagannym zachowaniu wobec dziennikarki. Bardzo żałujemy, że doszło do takiego zachowania, które było wysoce niewłaściwe. Maly jest cenioną dziennikarką i chcemy ją przeprosić - czytamy w oświadczeniu.

ZOBACZ WIDEO Uros Zorman: To może być mój ostatni sezon

Czy Hamou słusznie został ukarany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL