WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Kubot przypomniał o symbolu lat 90.

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Wielki sukces Łukasza Kubota na kortach Wimbledonu przypomniał internautom o elemencie ubioru, który dopiero po wielu latach stał się kultowy dla Polaków.

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo wygrał turniej deblowy na Wimbledonie i odniósł największy sukces w karierze. Wspaniała postawa polskiego tenisisty, który jest niezwykle lubiany przez kibiców, przyniosła wszystkich mnóstwo radości.

Przy okazji 35-latek przypomniał dzięki swojemu nazwisku o symbolu wszystkich ludzi, których dzieciństwo przypadło chociażby na lata 90. ubiegłego wieku. Wtedy furorę wśród nastolatków robił pewien element ubioru.

Klapki marki "Kubota" były wówczas obecne w każdym sklepie i były niezwykle popularne. Miało to również związek z niewielkim wyborem, a markowe buty były po prostu zbyt drogie.

Po latach nieobecności wróciły do łask i dziś są wręcz kultowe, o czym można się przekonać w internecie.

Kilka lat temu w Poznaniu zorganizowano nawet wydarzenie taneczne, w którym uczestników łączyły właśnie założone na nogi klapki "Kubota".

Dziś kultowe buty można kupić za jedynie 10 złotych za parę, co jest niezwykle niską ceną, a dla ludzi są one stylem życia.

na Facebooku.

Komentarze (2):