Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Bednarek WP SportoweFakty / Asia Błasiak / Na zdjęciu: Tomasz Bednarek

Challenger Praga: Grzegorz Panfil w ćwierćfinale debla. Odpadł Tomasz Bednarek

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Grzegorz Panfil i Zdenek Kolar awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej turnieju ATP Challenger Tour na kortach ziemnych w Pradze. Na I rundzie zakończyli zmagania Tomasz Bednarek i David Pel.

Rozstawieni z trzecim numerem Tomasz Bednarek i David Pel nie nawiązali w Pradze do sukcesu z Mediolanu. We wtorek po mistrzowskim tie breaku lepsi od oznaczonej trzecim numerem polsko-holenderskiej pary okazali się Alessandro Motti i Stephane Robert. Włoch i Francuz zwyciężyli 6:1, 1:6, 10-5.

Do ćwierćfinału zakwalifikowali się za to Grzegorz Panfil i Zdenek Kolar. Polsko-czeski debel zwyciężył hiszpańsko-ukraińską parę Enrique Lopez-Perez i Denis Mołczanow 6:3, 7:6(5). W czwartek na drodze Polaka i jego partnera staną zawodnicy gospodarzy, Petr Michnev i Vaclav Safranek.

Advantage Cars Prague Open, Praga (Czechy)
ATP Challenger Tour, kort ziemny, pula nagród 43 tys. euro
wtorek, 25 lipca

I runda gry podwójnej:

Grzegorz Panfil (Polska) / Zdenek Kolar (Czechy) - Enrique Lopez-Perez (Hiszpania) / Denis Mołczanow (Ukraina) 6:3, 7:6(5)

Alessandro Motti (Włochy) / Stephane Robert (Francja) - Tomasz Bednarek (Polska, 3) / David Pel (Holandia, 3) 6:1, 1:6, 10-5

ZOBACZ WIDEO Artur Szpilka: Nie wiem, co będzie dalej

Czy Grzegorz Panfil i Zdenek Kolar awansują do półfinału?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL