WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Darrian Traynor / Na zdjęciu: Jerzy Janowicz

Jerzy Janowicz poddał się leczeniu wzroku. Soczewki pójdą w odstawkę

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
W przerwie od startów na zawodowych kortach Jerzy Janowicz zdecydował się na pewien zabieg. Polski tenisista dokonał korekty wzroku w krakowskim centrum nowoczesnej okulistyki, Voigt Medica.

- Obolałe, opuchnięte, ale oczka naprawione. Podziękowania dla dra Piotra Voigta, jego kliniki i całego wybitnego zespołu! Bye bye soczewki - napisał na Instagramie Jerzy Janowicz.

Nasz tenisista narzekał na problem ze wzrokiem już od jakiegoś czasu. Z tego powodu miał m.in. trudności z rozgrywaniem meczów na amerykańskich kortach twardych.

Przy okazji na "mistrzowski" komentarz zdecydował się Michał Przysiężny. - Rozumiem, że prześlesz adresik również paru sędziom? - zapytał żartobliwie głogowianin łodzianina.

Aktualnie Janowicz zajmuje 121. miejsce w rankingu ATP. Nie wiadomo jeszcze, gdzie rozpocznie sezon 2018. Na razie Polak zgłosił się do turniejów ATP World Tour 250 w Brisbane, Dosze i Pune, ale w żadnym nie ma pewnego miejsca w głównej drabince. Najbliżej tego jest w Indiach, gdzie obecnie jest siódmym na liście oczekujących.

ZOBACZ WIDEO: Polski maratończyk zaskoczył wszystkich. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

na Facebooku.

Komentarze (8):

    Pokaż więcej komentarzy (5)
    PRZEJDŹ NA WP.PL