Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka RadwańskaGetty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska i dwie konkurentki. Ruszyła decydująca tura głosowania na zagranie roku

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Dwie akcje Agnieszki Radwańskiej znalazły się w decydującej fazie głosowania na najlepsze zagranie 2017 roku. Polka może zdobyć to wyróżnienie po raz piąty z rzędu.

W pierwszym etapie głosowania znalazło się 10 najlepszych zagrań z poszczególnych miesięcy sezonu 2017. WTA podzieliła je na dwie grupy, po pięć akcji w każdej. Do finałowej fazy fani wybrali po dwie.

Z pierwszej grupy zakwalifikowano znakomitą kontrę Agnieszki Radwańskiej z pojedynku z Amerykanką Christiną McHale rozegranego w Sydney. Natomiast z drugiej kibice wskazali bekhendowe minięcie, jakim krakowianka zaskoczyła Niemkę Julię Görges w Wuhan.

Pozostałe dwa wybrane przez fanów zagrania również są przedniej urody. Jest piękny bekhendowy lob, którym Dunka Karolina Woźniacka zakończyła długą wymianę w spotkaniu z Czeszką Lucie Safarovą w Miami. Jest wreszcie tweener, czyli uderzenie piłki między nogami będąc zwróconym plecami do przeciwniczki, którym młoda Rosjanka Daria Kasatkina zaskoczyła w Toronto doświadczoną Włoszkę Robertę Vinci.

Z czterech akcji wybranych do decydującej fazy fani wskażą najlepsze zagranie 2017 roku. Głosować można na stronie wtatennis.com.

Najlepsze zagranie roku to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL