WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Zak Kaczmarek / Na zdjęciu: Marcelo Melo (z lewej) i Łukasz Kubot (z prawej)

ATP Sydney: Łukasz Kubot zdobył tytuł, a po finale... uczył Marcelo Melo tańczyć kankana (wideo)

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Łukasz Kubot i Marcelo Melo pokonali Jana-Lennarda Struffa i Viktora Troickiego w finale debla turnieju ATP w Sydney. Po zakończeniu spotkania Polak uczył swojego brazylijskiego partnera... tańczyć kankana.

Turniej ATP w Sydney był dla Łukasza Kubota i Marcelo Melo pierwszym występem w sezonie 2018. Nowe rozgrywki zainaugurowali najlepiej, jak tylko mogli sobie wyobrazić. W imprezie Sydney International Polak i Brazylijczyk nie znaleźli pogromców. W finale pokonali 6:3, 6:4 parę Jan-Lennard Struff / Viktor Troicki i zdobyli dziewiąty wspólny tytuł.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Pogoda w Sydney bywa bardzo niepewna, a mimo to rozegraliśmy kilka dobrych meczów - powiedział Kubot, dla którego to łącznie 21. deblowy tytuł na poziomie ATP World Tour.

Z kolei Melo, zwycięzca 29. turniejów głównego cyklu, mówił: To wspaniałe. Przez cały turniej i w samym finale graliśmy bardzo dobrze. Bardzo cieszymy się, że nowy rok rozpoczęliśmy od zdobycia tytułu w Sydney.

Polak po wielkich sukcesach tańczy kankana. Po piątkowym finale postanowił nauczyć tego sposobu celebracji swojego partnera. Czy Melo okazał się pojętnym uczniem? Można przekonać się na poniższym filmie.

Wprost z Sydney Kubot i Melo wyruszą do Melbourne. W rozpoczynającym się w poniedziałek Australian Open będą najwyżej rozstawioną parą. - Teraz udajemy do Melbourne. Mamy za sobą trzy rozegrane mecze i jesteśmy gotowi. Każdy z tych pojedynków był inny, w każdym graliśmy coraz lepiej, więc to dodaje nam pewności siebie - ocenił lubinianin, deblowy mistrz Australian Open 2014 w parze z Robertem Lindstedtem.
Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Czy podczas Australian Open 2018 Łukasz Kubot także będzie miał okazję, aby zatańczyć kankana?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)