WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Carlos Alvarez / Na zdjęciu: Conchita Martinez

Koniec współpracy Garbine Muguruzy z Conchitą Martinez

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Conchita Martinez poinformowała, że po turnieju w Miami nie będzie już współpracować z Garbine Muguruzą. Hiszpanka zamierza trenować pod okiem głównego szkoleniowca, Sama Sumyka.

Conchita Martinez ogłosiła w lutym, że będzie pomagać Garbine Muguruzie podczas turniejów w Dosze, Dubaju, Indian Wells i Miami. Na Bliskim Wschodzie była liderka rankingu WTA doszła odpowiednio do finału i półfinału, natomiast w USA zakończyła zmagania kolejno w II i IV rundzie.

O zwieńczeniu współpracy z rodaczką mistrzyni Wimbledonu 1994 poinformowała na Twitterze: - Pragnę podzielić się wiadomością, że moja współpraca z Garbine dobiegła końca po turnieju w Miami. Ona postanowiła, że będzie teraz trenować ze swoim głównym szkoleniowcem. Jak zawsze wspaniale było pracować z nią przez ostatnie tygodnie. Życzę jej i reszcie sztabu wszystkiego najlepszego na dalszą część roku.

Martinez zastępowała Sama Sumyka podczas Wimbledonu 2017, gdzie Hiszpanka cieszyła się z drugiego triumfu w Wielkim Szlemie. Trzecia obecnie rakieta świata nie opuszcza jeszcze amerykańskich kortów twardych, gdyż w przyszłym tygodniu będzie największą gwiazdą zawodów WTA International w meksykańskim Monterrey.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik: Tak właśnie Piotrek mierzy na treningach

Czy Conchita Martinez powinna zostać trenerką Garbine Muguruzy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL