Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Kubot Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Łukasz Kubot

Łukasz Kubot doczekał się biografii. Książka ukaże się już w lipcu

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Jeden z najlepszych polskich tenisistów ostatnich lat doczekał się biografii. Już w lipcu fani będą mogli poczytać o życiu i karierze Łukasza Kubota.

Kiedy zaczynał przygodę z tenisem, po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. Nawet jeśli wygrywał, często musiał rezygnować z dalszej gry, bo psuła mu się jedyna rakieta. Mimo wszystkich tych przeszkód to właśnie Łukasz Kubot stał się pierwszym Polakiem, który triumfował w legendarnym Wimbledonie.

Dowiedz się, jak przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Przeczytaj, jak ważny był wyjazd do USA i Czech, kto nauczył go tańczyć kankana i dlaczego nie został piłkarzem. Dzięki licznym rozmowom z Kubotem, jego rodziną, trenerami i kolegami z kortu Artur Rolak po raz pierwszy przedstawia niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Autor książki "Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami" pracował jako dziennikarz w "Dzienniku Ludowym" i "Expressie Wieczornym". Od lat związany jest z "Tenisklubem". W lipcu 2017 roku wydał obszerny wywiad z Agnieszką Radwańską - "Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską".

Biografia Łukasza Kubota ukaże się nakładem Wydawnictwa SQN 4 lipca 2018 roku. Polski tenisista wygrał dwa turnieje wielkoszlemowe w grze podwójnej - Australian Open 2014 i Wimbledon 2017. Stworzył znakomitą parę z Brazylijczykiem Marcelo Melo, z którym wspiął się na pierwsze miejsce w rankingu ATP.

ZOBACZ WIDEO Kot wskazał zwycięzcę pierwszego meczu. Gospodarze mogą spać spokojnieKot wskazał zwycięzcę pierwszego meczu. Gospodarze mogą spać spokojnie

Czy kupisz biografię Łukasza Kubota?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL