Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maja ChwalińskaAgencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: Maja Chwalińska

Maja Chwalińska, Stefania Rogozińska-Dzik i Katarzyna Kawa z dzikimi kartami do Bella Cup

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Maja Chwalińska, Stefania Rogozińska-Dzik i Katarzyna Kawa otrzymały dzikie karty do głównej drabinki turnieju Bella Cup 2018. W Toruniu pewnie miejsce na bazie rankingu ma Katarzyna Piter.

Największą gwiazdą 24. edycji Bella Cup będzie Czeszka Barbora Krejcikova, która wspólnie ze swoją rodaczką Kateriną Siniakovą wygrała Rolanda Garrosa 2018 w grze podwójnej. Z "dwójką" rozstawiona będzie Słowaczka Michaela Honcova, z "trójką" Ukrainka Olga Janczuk, zaś z "czwórką" Słowaczka Chantal Skamlova.

Pewne miejsce w głównej drabince toruńskich zawodów ma na bazie rankingu Katarzyna Piter. Dzikie karty otrzymały Maja Chwalińska, Stefania Rogozińska-Dzik i Katarzyna Kawa. Czwartą zostanie obdarowana triumfatorka narodowych mistrzostw Polski, które w tym tygodniu odbywają się w Gliwicach.

- Bardzo się cieszę, że już po raz trzeci wystąpię na Bella Cup. Nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko leci. To właśnie tu wygrałam swój pierwszy mecz w zawodowym tenisie. Ten turniej zawsze będzie miał szczególne miejsce w moim sercu. Liczę, że w tym roku będę mogła grać aż do finału - powiedziała Chwalińska, która w zeszłym roku dotarła w Toruniu do ćwierćfinału.

Dwustopniowe eliminacje do Bella Cup 2018 (pula nagród 25 tys. dolarów + hospitality) rozpoczną się w niedzielę, 24 czerwca. Z kolei pierwsze mecze głównej drabinki zostaną rozegrane we wtorek, 26 czerwca. Finał zaplanowano na niedzielę, 1 lipca.

ZOBACZ WIDEO Ostre spięcie w studiu Wirtualnej Polski. Jacek Gmoch poczuł się urażony

Czy Maja Chwalińska awansuje do ćwierćfinału Bella Cup 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL