Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka RadwańskaGetty Images / Bryn Lennon / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Wimbledon: Radwańska - Ruse na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W poniedziałek, w ramach Wimbledonu, odbędzie się mecz Agnieszka Radwańska - Elena-Gabriela Ruse. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Wimbledon LIVE. Gdzie oglądać mecz Radwańska - Ruse na żywo.

Transmisja TV z meczu Agnieszka Radwańska - Elena-Gabriela Ruse, w ramach Wimbledonu, wystartowała na antenie Polsat Sport około godziny 19:00. Komentatorem widowiska jest Dawid Olejniczak.

Spotkanie Radwańska - Ruse na żywo można oglądać także w internecie. Stream online jest dostępny na platformie Ipla TV po wykupieniu specjalnego pakietu. Usługa jest aktywna także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Transmisja TV z meczu Radwańska - Ruse: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Urugwaj mocny jak nigdy wcześniej. Decyzje podjęte wiele lat temu procentują

Czy Agnieszka Radwańska wygra z Eleną-Gabrielą Ruse?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • prawus Zgłoś
  Tak naprawdę nie mogě się w tym wszystkim jak postępuje Agnieszka połapać . Już gdzieś od 2 lat szarpie się i szarpie i całkowicie nic z tego nie wychodzi . Agnieszka dla tenisa i dla
  Czytaj całość
  Polski zrobiła przez tyle lat tak wiele i nie powinna teraz tak szargać tym na co tak długo pracowała . Dochodzi do tego że małolaty z drugiej setki upokarzają ją , bo tenis jaki przez całą karierě grała odchodzi już do lamusa .. Agnieszka gra lekko finezyjnie , a teraz zawodniczki preferują grę siłowym serwisem i dużą agresywnością , na co Agnieszka coraz słabiej odpowiada . Moim zdaniem Radwańska powinna zorganizować jakiś pożegnalny turniej , zaprosić te gwiazdy z którymi przez lata przyszło jej grać i z gracją zakończyć karierę . Skoro kocha tenis i to jej całe życie , to niech prowadzi z mężem jakąś szkòłkę i przekazuje następcom swoją wiedzę i umiejętności , bo teraz żal już patrzeć jak idzie na dno .

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL