WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / Na zdjęciu: Karolina Pliskova i Michal Hrdlicka

Radosny dzień w życiu Karoliny Pliskovej. Czeska tenisistka wzięła ślub

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Karolina Pliskova i Michal Hrdlicka powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Piękna uroczystość miała miejsce w Monte Carlo, a nowożeńcom udało się zaskoczyć dziennikarzy.

Karolina Pliskova to od lat czołowa tenisistka świata. Czeszka ma na koncie 10 tytułów w zawodach głównego cyklu. W 2016 roku osiągnęła finał US Open, a w sezonie 2017 półfinał Rolanda Garrosa. To m.in. dzięki tym wynikom została w połowie lipca zeszłego roku liderką rankingu WTA.

Michal Hrdlicka od dwóch lat jest związany z Pliskovą jako jej menedżer. Wcześniej był prezenterem w czeskiej telewizji Nova, ale z czasem mocniej zaangażował się w sport. Para zaręczyła się po Wimbledonie 2017. Rok później zawarła związek małżeński.

My man of my life #justmarried

Post udostępniony przez Karolina Pliskova (@karolinapliskova)

Pliskova i Hrdlicka uśpili czujność dziennikarzy. Czas i miejsce ceremonii udało się im utrzymać w tajemnicy do samego końca. Spodziewano się, że para weźmie ślub w kraju, a tymczasem uroczystość odbyła się w Monte Carlo. Tenisistka ma teraz parę tygodni na odpoczynek. Na kort planuje wrócić podczas sierpniowego Rogers Cup w Montrealu.

ZOBACZ WIDEO Ambitne plany Igi Świątek. "Chciałabym wygrać wszystkie Wielkie Szlemy"

Czy Karolina Pliskova wróci na pierwsze miejsce w rankingu WTA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL