Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andy MurrayGetty Images / Rob Carr / Na zdjęciu: Andy Murray

Andy Murray uważa, że Ivan Lendl pomoże Alexandrowi Zverevowi w osiąganiu lepszych wyników w Wielkim Szlemie

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Andy Murray uważa, że dzięki współpracy z Ivanem Lendlem, Alexander Zverev stanie się jeszcze lepszym tenisistą. - Sascha wiele razy mówił, że w turniejach wielkoszlemowych osiąga złe wyniki i właśnie w tym Ivan może mu pomóc - ocenił Szkot.

- Jeśli chodzi o tenis, niewiele osób ma takie doświadczenie, jak Ivan, który przez wiele lat był w ścisłej światowej czołówce - powiedział Andy Murray na łamach "The Times".

Brytyjczyk doskonale zna Ivana Lendla. Przez wiele lat współpracował z nim i to właśnie pod wodzą Amerykanina o czeskich korzeniach odniósł wszystkie największe sukcesy - zdobył trzy tytuły wielkoszlemowe, dwukrotnie wywalczył złoty medal igrzysk olimpijskich, zwyciężył w Finałach ATP World Tour oraz awansował na pierwsze miejsce w rankingu ATP.

Teraz Lendl będzie pomagał Alexandrowi Zverevowi. Zdaniem Murraya, dzięki tej współpracy Zverev stanie się jeszcze lepszym tenisistą oraz będzie osiągał bardziej satysfakcjonujące rezultaty w turniejach wielkoszlemowych.

- Sascha wiele razy mówił, że w turniejach wielkoszlemowych osiąga złe wyniki i właśnie w tym Ivan może mu pomóc. Zverev awansował już na trzecie miejsce w rankingu, wygrał kilka turniejów ATP Masters 1000, a teraz chce mieć lepsze rezultaty w Wielkim Szlemie - dodał Murray.

ZOBACZ WIDEO Problemy triumfatorki juniorskiego Wimbledonu przed turniejem. Świątek: "W Polsce nie ma warunków"

Czy zgadzasz się z opinią Andy'ego Murraya?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL