Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka Radwańska Getty Images / Mark Metcalfe / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska w spocie promującym 25-sekundowy limit czasu

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Agnieszka Radwańska wraz z sześcioma innymi tenisistkami wzięła udział w spocie promującym wprowadzenie w US Open Series zegara pilnującego limit 25 sekund pomiędzy końcem akcji a kolejnym serwisem.

Wprowadzona zasada 25 sekund ma sprawić, by pojedynki były bardziej płynne i nie miały zbyt długich przerw. Niektórzy tenisiści i tenisistki po długich wymianach potrzebowali więcej czasu na złapanie oddechu i przerwy z pewnością trwały dłużej niż wspomniane 25 sekund. 

W spocie udział wzięły Agnieszka Radwańska, Petra Kvitova, Julia Görges, Caroline Garcia, Daria Gawriłowa, Coco Vandeweghe oraz Karolina Pliskova.

Tenisistki z dużym dystansem do siebie podeszły do nakręcenia wideo. Żartowały, że teraz nie będą mogły w trakcie wymian jeść... pizzy, ale również mogą nie zdążyć zmienić i zasznurować butów. 

Pilnującą porządku była Gorges, a wszystko przez to, że Niemcy kojarzeni są z porządkiem. Tenisistka tłumaczyła koleżankom, jak to ma wyglądać, a na koniec wszystkie przyznały, że ta zmiana wyjdzie na dobre. 

Spot świetnie się przyjął w mediach społecznościowych. Znalazło się pod nim mnóstwo pozytywnych komentarzy od kibiców. 

[b]ZOBACZ WIDEO: Andrzej Bargiel Sportowcem Roku 2018? "W innych sportach nie ryzykuje się życiem"

[/b]

Czy podoba ci się spot z udziałem Agnieszki Radwańskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL