Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Serena Williams Getty Images / Elsa / Na zdjęciu: Serena Williams

Federer skrytykował Williams. "Serena posunęła się za daleko"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Roger Federer wrócił do wydarzeń z wrześniowego US Open, gdy Serena Williams zaatakowała sędziego. Słynny tenisista uważa, że jego koleżanka po fachu przekroczyła granicę.

Tegoroczny finał kobiecego turnieju US Open zakończył się skandalem. Serena Williams trzykrotnie została ukarana. Najpierw za nieprzepisową komunikację z trenerem. Potem za zniszczenie rakiety, a na koniec za nazwanie sędziego "kłamcą" i "złodziejem". Tenisistka potem oskarżyła Carlosa Ramosa (sędzia finału) o seksizm.

Zachowanie Amerykanki komentował cały świat. Teraz gdy emocje już opadły, a nieprzyjemne wydarzenia przeszły do historii, wrócił do tego Roger Federer. Szwajcar nie popiera zachowania koleżanki po fachu.

- Na jej zachowanie złożyło się kilka czynników i można je trochę tłumaczyć. Sędzia może nie powinien jej karać. Serena jednak powinna wtedy odejść. Posunęła się za daleko - komentuje słynny tenisista.

Williams za swoje zachowanie została ukarana przez organizatorów grzywną w wysokości 17 tys. dolarów. Nie brakowało głosów, że kara jest śmiesznie niska.

ZOBACZ WIDEO: Paweł Fajdek napisał książkę "Petarda". "Śmiałem się i mówiłem: Boże, co sobie ludzie pomyślą?"

Czy Serena Williams powinna zostać ukarana surowiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL