Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magda Linette WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Magda Linette

Konkurs na 100-lecie odzyskania niepodległości. Magda Linette przygotowała niespodziankę dla fanów

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Magda Linette postanowiła uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji nasza tenisistka przygotowała specjalny konkurs dla fanów.

- Jak wiecie, większość roku spędzam poza ojczyzną na turniejach. Lubię poznawać nowe miejsca, ale bardzo żałuję, że mam tak mało czasu na zwiedzanie Polski. Jak wiadomo, w tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji mam dla Was do wygrania w minikonkursie mój biało-czerwony strój, w którym grałam w Fed Cup na Hawajach - poinformowała Magda Linette.

Co trzeba zrobić, aby wygrać nagrodę? - To Instagram - trzeba zrobić zdjęcie swojego ulubionego miejsca w Polsce, które polecacie do zobaczenia. Oznaczyć je #mojepolskiemiejsce i @magdalinette. Autor najlepszej (moim zdaniem) fotki dostanie ode mnie paczkę ze strojem z dedykacją - dodała tenisistka z Poznania.

Wyświetl ten post na Instagramie.

U W A G A KONKURS! Jak wiecie większość roku spędzam poza ojczyzną na turniejach. Lubię poznawać nowe miejsca ale bardzo żałuję, że mam tak mało czasu na zwiedzanie Polski. Jak wiadomo, w tym roku obchodzimy 100 lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji mam dla Was do wygrania w minikonkursie mój biało-czerwony strój, w którym grałam w FED CUP na Hawajach. Co trzeba zrobić? To Instagram - trzeba zrobić zdjęcie :) swojego ulubionego miejsca w Polsce, które polecacie do zobaczenia. Oznaczyć je #mojepolskiemiejsce i @magdalinette. Autor najlepszej (moim zdaniem) fotki dostanie ode mnie paczkę ze strojem z dedykacją. To jeszcze nie koniec zabawy. Osoby, które staną na instagramowym podium dostaną upominki w postaci podpisanych daszków. Telefony w dłoń i róbcie zdjęcia. Backhandem i forhandem :) Czekam na zdjęcia do 21 listopada. Fot. z meczu @adamnurkiewicz

Post udostępniony przez Magda Linette (@magdalinette)

- To jeszcze nie koniec zabawy. Osoby, które staną na instagramowym podium, dostaną upominki w postaci podpisanych daszków. Telefony w dłoń i róbcie zdjęcia. Backhandem i forhandem. Czekam na zdjęcia do 21 listopada - zakończyła polska tenisistka.

ZOBACZ WIDEO: Fajdek o mały włos nie zabił trenera. "Gdyby nie wstał, skończyłoby się zgonem"

Czy Magda Linette awansuje w 2019 roku do Top 50?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL