Najnowsze Wyniki/Kalendarz
od lewej John Isner, Kei Nishikori, Dominic Thiem, Novak Djoković, Marin Cilić, Roger Federer, Kevin Anderson i Alexander ZverevGetty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: od lewej John Isner, Kei Nishikori, Dominic Thiem, Novak Djoković, Marin Cilić, Roger Federer, Kevin Anderson i Alexander Zverev

Finały ATP World Tour: wyniki i tabele

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Novak Djoković i Roger Federer są głównymi kandydatami do triumfu w londyńskich Finałach ATP World Tour 2018. W turnieju debla po raz drugi z rzędu zaprezentują się Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo.

GRA POJEDYNCZA

FINAŁ:

niedziela, 18 listopada

Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:4, 6:3

PÓŁFINAŁ:

sobota, 17 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - Kevin Anderson (RPA, 4) 6:2, 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Roger Federer (Szwajcaria, 2) 7:5, 7:6(5)

FAZA GRUPOWA:

Grupa A (Gustavo Kuerten)

poniedziałek, 12 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - John Isner (USA, 8) 6:4, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Marin Cilić (Chorwacja, 5) 7:6(5), 7:6(1)

środa, 14 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 6:4, 6:1
Marin Cilić (Chorwacja, 5) - John Isner (USA, 8) 6:7(2), 6:3, 6:4

piątek, 16 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - Marin Cilić (Chorwacja, 5) 7:6(7), 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - John Isner (USA, 8) 7:6(5), 6:3

Tabela Grupy A

MZawodnikMeczeZw.Sety% setówGemy% gemów
1Novak Djoković336-010037-2065
2Alexander Zverev324-26732-3349
3Marin Cilić312-52938-4148
4John Isner301-61430-4341


Grupa B (Lleyton Hewitt)

niedziela, 11 listopada

Kevin Anderson (RPA, 4) - Dominic Thiem (Austria, 6) 6:3, 7:6(10)
Kei Nishikori (Japonia, 7) - Roger Federer (Szwajcaria, 2) 7:6(4), 6:3

wtorek, 13 listopada

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Dominic Thiem (Austria, 6) 6:2, 6:3
Kevin Anderson (RPA, 4) - Kei Nishikori (Japonia, 7) 6:0, 6:1

czwartek, 15 listopada

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Kevin Anderson (RPA, 4) 6:4, 6:3
Dominic Thiem (Austria, 6) - Kei Nishikori (Japonia, 7) 6:1, 6:4

Tabela Grupy B

MZawodnikMeczeZw.Sety% setówGemy% gemów
1Roger Federer324-26733-2557
2Kevin Anderson324-26732-2259
3Dominic Thiem312-43326-3046
4Kei Nishikori312-43319-3337


O kolejności w grupie decydują kolejno: 1) liczba zwycięstw; 2) liczba zagranych meczów; 3) wynik bezpośredniego meczu, gdy dwóch zawodników ma taką samą liczbę zwycięstw i meczów; 4) przy trzech zawodnikach: a) gdy jeden ma mniejszą liczbę meczów, to awansuje ten z dwóch pozostałych, który wygrał bezpośredni mecz w Londynie, b)* wyższy procent wygranych setów, c)** wyższy procent wygranych gemów, d) pozycja w rankingu.
* Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent setów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.
** Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent gemów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.

GRA PODWÓJNA

FINAŁ:

niedziela, 18 listopada

Mike Bryan (USA, 5) / Jack Sock (USA, 5) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 8) / Nicolas Mahut (Francja, 8) 5:7, 6:1, 13-11

PÓŁFINAŁ:

sobota, 17 listopada

Mike Bryan (USA, 5) / Jack Sock (USA, 5) - Jamie Murray (Wielka Brytania, 4) / Bruno Soares (Brazylia, 4) 6:3, 4:6, 10-4

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 8) / Nicolas Mahut (Francja, 8) - Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 2) / Robert Farah (Kolumbia, 2) 6:3, 5:7, 10-5

FAZA GRUPOWA:

Grupa A (Mark Knowles, Daniel Nestor)

poniedziałek, 12 listopada

Oliver Marach (Austria, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 8) / Nicolas Mahut (Francja, 8) 6:4, 7:6(3)

Mike Bryan (USA, 5) / Jack Sock (USA, 5) - Łukasz Kubot (Polska, 3) / Marcelo Melo (Brazylia, 3) 6:3, 7:6(5)

środa, 14 listopada

Mike Bryan (USA, 5) / Jack Sock (USA, 5) - Oliver Marach (Austria, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) 6:4, 7:6(4)

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 8) / Nicolas Mahut (Francja, 8) - Łukasz Kubot (Polska, 3) / Marcelo Melo (Brazylia, 3) 6:2, 6:4

piątek, 16 listopada

Łukasz Kubot (Polska, 3) / Marcelo Melo (Brazylia, 3) - Oliver Marach (Austria, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) 7:6(4), 6:4

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 8) / Nicolas Mahut (Francja, 8) - Mike Bryan (USA, 5) / Jack Sock (USA, 5) 6:2, 6:2

Tabela Grupy A

MZawodnicyMeczeZw.Sety% setówGemy% gemów
1Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut324-26734-2360
2Mike Bryan i Jack Sock324-26730-3149
3Łukasz Kubot i Marcelo Melo312-43328-3544
4Oliver Marach i Mate Pavić312-43333-3648


Grupa B (Michael Llodra, Fabrice Santoro)

niedziela, 11 listopada

Jamie Murray (Wielka Brytania, 4) / Bruno Soares (Brazylia, 4) - Raven Klaasen (RPA, 6) / Michael Venus (Nowa Zelandia, 6) 7:6(5), 4:6, 10-5

Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 2) / Robert Farah (Kolumbia, 2) - Nikola Mektić (Chorwacja, 7) / Alexander Peya (Austria, 7) 6:3, 6:4

wtorek, 13 listopada

Jamie Murray (Wielka Brytania, 4) / Bruno Soares (Brazylia, 4) - Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 2) / Robert Farah (Kolumbia, 2) 6:4, 6:3

Raven Klaasen (RPA, 6) / Michael Venus (Nowa Zelandia, 6) - Nikola Mektić (Chorwacja, 7) / Alexander Peya (Austria, 7) 7:6(5), 7:6(5)

czwartek, 15 listopada

Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 2) / Robert Farah (Kolumbia, 2) - Raven Klaasen (RPA, 6) / Michael Venus (Nowa Zelandia, 6) 6:3, 7:6(5)

Jamie Murray (Wielka Brytania, 4) / Bruno Soares (Brazylia, 4) - Henri Kontinen (Finlandia, 9) / John Peers (Wielka Brytania, 9) 3:6, 7:6(3), 10-3

Tabela Grupy B

MZawodnicyMeczeZw.Sety% setówGemy% gemów
1Jamie Murray i Bruno Soares336-27535-3153
2Juan Sebastian Cabal i Robert Farah324-26732-2853
3Raven Klaasen i Michael Venus313-44335-3749
4Nikola Mektić i Alexander Peya200-4019-2642
5Henri Kontinen i John Peers101-23312-1152


O kolejności w grupie decydują kolejno: 1) liczba zwycięstw; 2) liczba zagranych meczów; 3) wynik bezpośredniego meczu, gdy dwóch zawodników ma taką samą liczbę zwycięstw i meczów; 4) przy trzech zawodnikach: a) gdy jeden ma mniejszą liczbę meczów, to awansuje ten z dwóch pozostałych, który wygrał bezpośredni mecz w Londynie, b)* wyższy procent wygranych setów, c)** wyższy procent wygranych gemów, d) pozycja w rankingu.
* Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent setów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.
** Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent gemów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.

ZOBACZ WIDEO: Paweł Fajdek napisał książkę "Petarda". "Śmiałem się i mówiłem: Boże, co sobie ludzie pomyślą?"

Kto wygra Finały ATP World Tour 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL