Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Roger Federer podczas ceremonii losowania drabinek Australian Open 2019Getty Images / Scott Barbour / Na zdjęciu: Roger Federer podczas ceremonii losowania drabinek Australian Open 2019

Australian Open: Program i wyniki mężczyzn

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak zadebiutują w głównej drabince Australian Open. Tytułu broni Szwajcar Roger Federer, który celuje w 21. mistrzostwo w Wielkim Szlemie.

Australian Open, Melbourne (Australia)
Wielki Szlem, kort twardy, pula nagród 60,5 mln dolarów australijskich

finał:

niedziela, 27 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Rafael Nadal (Hiszpania, 2) 6:3, 6:2, 6:3

półfinał:

piątek, 25 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Lucas Pouille (Francja, 28) 6:0, 6:2, 6:2

czwartek, 24 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 14) 6:2, 6:4, 6:0

ćwierćfinał:

środa, 23 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Kei Nishikori (Japonia, 8) 6:1, 4:1 i krecz
Lucas Pouille (Francja, 28) - Milos Raonić (Kanada, 16) 7:6(4), 6:3, 6:7(2), 6:4

wtorek, 22 stycznia

Stefanos Tsitsipas (Grecja, 14) - Roberto Bautista (Hiszpania, 22) 7:5, 4:6, 6:4, 7:6(2)
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Frances Tiafoe (USA) 6:3, 6:4, 6:2

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 21 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Danił Miedwiediew (Rosja, 15) 6:4, 6:7(5), 6:2, 6:3
Kei Nishikori (Japonia, 8) - Pablo Carreno (Hiszpania, 23) 6:7(8), 4:6, 7:6(4), 6:4, 7:6(8)
Milos Raonić (Kanada, 16) - Alexander Zverev (Niemcy, 4) 6:1, 6:1, 7:6(5)
Lucas Pouille (Francja, 28) - Borna Corić (Chorwacja, 11) 6:7(4), 6:4, 7:5, 7:6(2)

niedziela, 20 stycznia

Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - Marin Cilić (Chorwacja, 6) 6:7(6), 6:3, 6:2, 4:6, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 14) - Roger Federer (Szwajcaria, 3) 6:7(11), 7:6(3), 7:5, 7:6(5)
Frances Tiafoe (USA) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 20) 7:5, 7:6(6), 6:7(1), 7:5
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Tomas Berdych (Czechy) 6:0, 6:1, 7:6(4)

III runda (1/16 finału):

sobota, 19 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Denis Shapovalov (Kanada, 25) 6:3, 6:4, 4:6, 6:0
Danił Miedwiediew (Rosja, 15) - David Goffin (Belgia, 21) 6:2, 7:6(3), 6:3
Pablo Carreno (Hiszpania, 23) - Fabio Fognini (Włochy, 12) 6:2, 6:4, 2:6, 6:4
Kei Nishikori (Japonia, 8) - Joao Sousa (Portugalia) 7:6(6), 6:1, 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Alex Bolt (Australia, WC) 6:3, 6:3, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 16) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:4, 6:4, 7:6(6)
Borna Corić (Chorwacja, 11) - Filip Krajinović (Serbia) 2:6, 6:3, 6:4, 6:3
Lucas Pouille (Francja, 28) - Alexei Popyrin (Australia, WC) 7:6(3), 6:3, 6:7(10), 4:6, 6:3

piątek, 18 stycznia

Marin Cilić (Chorwacja, 6) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 26) 4:6, 3:6, 6:1, 7:6(8), 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - Karen Chaczanow (Rosja, 10) 6:4, 7:5, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 14) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 19) 6:3, 3:6, 7:6(7), 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Taylor Fritz (USA) 6:2, 7:5, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Andreas Seppi (Włochy) 6:7(3), 6:3, 4:6, 6:4, 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 20) - Thomas Fabbiano (Włochy) 7:6(5), 6:4, 6:4
Tomas Berdych (Czechy) - Diego Schwartzman (Argentyna, 18) 5:7, 6:3, 7:5, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Alex de Minaur (Australia, 27) 6:1, 6:2, 6:4

II runda (1/32 finału):

czwartek, 17 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, WC) 6:3, 7:5, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 25) - Taro Daniel (Japonia) 6:3, 7:6(2), 6:3
David Goffin (Belgia, 21) - Marius Copil (Rumunia) 5:7, 7:5, 6:2, 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 15) - Ryan Harrison (USA) 6:3, 6:3, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 12) - Leonardo Mayer (Argentyna) 7:6(3), 6:3, 7:6(5)
Pablo Carreno (Hiszpania, 23) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:2, 6:3, 7:6(7)
Joao Sousa (Portugalia) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 32) 7:5, 4:6, 7:6(4), 5:7, 6:4
Kei Nishikori (Japonia, 8) - Ivo Karlović (Chorwacja) 6:3, 7:6(6), 5:7, 5:7, 7:6(7)
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Jeremy Chardy (Francja) 7:6(5), 6:4, 5:7, 6:7(6), 6:1
Alex Bolt (Australia, WC) - Gilles Simon (Francja, 29) 2:6, 6:4, 4:6, 7:6(8), 6:4
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Hyeon Chung (Korea Południowa, 24) 6:2, 1:6, 6:2, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 16) - Stan Wawrinka (Szwajcaria) 6:7(4), 7:6(6), 7:6(11), 7:6(5)
Borna Corić (Chorwacja, 11) - Marton Fucsovics (Węgry) 6:4, 6:3, 6:4
Filip Krajinović (Serbia) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 6:4, 7:6(8), 7:6(2)
Lucas Pouille (Francja, 28) - Maximilian Marterer (Niemcy) 7:6(8), 7:6(8), 5:7, 6:4
Alexei Popyrin (Australia, WC) - Dominic Thiem (Austria, 7) 7:5, 6:4, 2:0 i krecz

środa, 16 stycznia

Marin Cilić (Chorwacja, 6) - Mackenzie McDonald (USA) 7:5, 6:7(9), 6:4, 6:4
Fernando Verdasco (Hiszpania, 26) - Radu Albot (Mołdawia) 6:1, 7:6(2), 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - John Millman (Australia) 6:3, 6:1, 3:6, 6:7(6), 6:4
Karen Chaczanow (Rosja, 10) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:3, 6:3, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 14) - Viktor Troicki (Serbia, Q) 6:3, 2:6, 6:2, 7:5
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 19) - Stefano Travaglia (Włochy, Q) 3:6, 6:3, 3:6, 6:4, 6:3
Taylor Fritz (USA) - Gael Monfils (Francja, 30) 6:3, 6:7(8), 7:6(6), 7:6(5)
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Daniel Evans (Wielka Brytania, Q) 7:6(5), 7:6(3), 6:3
Frances Tiafoe (USA) - Kevin Anderson (RPA, 5) 4:6, 6:4, 6:4, 7:5
Andreas Seppi (Włochy) - Jordan Thompson (Australia) 6:3, 6:4, 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 20) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:3, 6:7(5), 6:3, 7:5
Thomas Fabbiano (Włochy) - Reilly Opelka (USA) 6:7(15), 6:2, 6:4, 3:6, 7:6(5)
Tomas Berdych (Czechy) - Robin Haase (Holandia)  6:1, 6:3, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 18) - Denis Kudla (USA) 6:4, 7:5, 3:6, 6:7(6), 6:4
Alex de Minaur (Australia, 27) - Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) 6:4, 6:2, 6:7(7), 4:6, 6:3
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Matthew Ebden (Australia) 6:3, 6:2, 6:2

I runda:

wtorek, 15 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Mitchell Krueger (USA, Q) 6:3, 6:2, 6:2
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, WC) - Martin Klizan (Słowacja) 6:4, 6:4, 7:6(5)
Taro Daniel (Japonia) - Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) 5:7, 4:2 i krecz
Denis Shapovalov (Kanada, 25) - Pablo Andujar (Hiszpania) 6:2, 6:3, 7:6(3)
David Goffin (Belgia, 21) - Christian Garin (Chile) 6:0, 6:2, 6:2
Marius Copil (Rumunia) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:3, 6:4, 6:4
Ryan Harrison (USA) - Jiri Vesely (Czechy) 6:0, 7:5, 6:3
Danił Miedwiediew (Rosja, 15) - Lloyd Harris (RPA, Q) 6:1, 6:2, 6:1
Fabio Fognini (Włochy, 12) - Jaume Munar (Hiszpania) 7:6(3), 7:6(7), 3:1 i krecz
Leonardo Mayer (Argentyna) - Nicolas Jarry (Chile) 7:6(4), 7:6(3), 4:6, 6:3
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Malek Jaziri (Tunezja) 4:6, 7:6(6), 6:1, 4:0 i krecz
Pablo Carreno (Hiszpania, 23) - Luca Vanni (Włochy, Q) 6:7(5), 2:6, 6:3, 7:5, 6:4
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 32) - Zhe Li (Chiny, WC) 6:2, 6:2, 6:4
Joao Sousa (Portugalia) - Guido Pella (Argentyna) 7:6(2), 4:6, 7:6(5), 4:6, 6:2
Ivo Karlović (Chorwacja) - Hubert Hurkacz (Polska) 6:7(5), 7:6(5), 7:6(3), 7:6(5)
Kei Nishikori (Japonia, 8) - Kamil Majchrzak (Polska, Q) 3:6, 6:7(6), 6:0, 6:2, 3:0 i krecz

Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:4, 6:1, 6:4
Jeremy Chardy (Francja) - Ugo Humbert (Francja) 3:6, 7:6(6), 6:4, 6:7(4), 7:6(6)
Alex Bolt (Australia, WC) - Jack Sock (USA, WC) 4:6, 6:3, 6:2, 6:2
Gilles Simon (Francja, 29) - Bjorn Fratangelo (USA, Q) 7:6(2), 6:4, 6:2
Hyeon Chung (Korea Południowa, 24) - Bradley Klahn (USA) 6:7(5), 6:7(5), 6:3, 6:2, 6:4
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Sam Querrey (USA) 5:7, 7:6(6), 6:3, 6:1
Stan Wawrinka (Szwajcaria) - Ernests Gulbis (Łotwa) 3:6, 3:1 i krecz
Milos Raonić (Kanada, 16) - Nick Kyrgios (Australia) 6:4, 7:6(5), 6:4
Borna Corić (Chorwacja, 11) - Steve Darcis (Belgia) 6:1, 6:4, 6:4
Marton Fucsovics (Węgry) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:3, 6:4, 6:7(5), 6:3
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Laslo Djere (Serbia) 6:7(5), 6:4, 6:1, 7:6(5)
Filip Krajinović (Serbia) - Marco Cecchinato (Włochy, 17) 4:6, 0:6, 6:1, 7:6(8), 6:4
Lucas Pouille (Francja, 28) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:1, 7:5, 6:4
Maximilian Marterer (Niemcy) - Gleb Sakharov (Francja, Q) 6:3, 6:1, 6:3
Alexei Popyrin (Australia, WC) - Mischa Zverev (Niemcy) 7:5, 7:6(7), 6:4
Dominic Thiem (Austria, 7) - Benoit Paire (Francja) 6:4, 6:3, 5:7, 1:6, 6:3

poniedziałek, 14 stycznia

Marin Cilić (Chorwacja, 6) - Bernard Tomic (Australia) 6:2, 6:4, 7:6(3)
Mackenzie McDonald (USA) - Andriej Rublow (Rosja) 6:4, 6:4, 2:6, 6:4
Radu Albot (Mołdawia) - Michael Mmoh (USA) 3:6, 6:3, 6:4, 6:2
Fernando Verdasco (Hiszpania, 26) - Miomir Kecmanović (Serbia, Q) 7:6(5), 6:3, 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - Andy Murray (Wielka Brytania) 6:4, 6:4, 6:7(5), 6:7(4), 6:2
John Millman (Australia) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 3:6, 7:6(3), 6:2
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Tennys Sandgren (USA) 6:4, 7:6(5), 4:6, 6:4
Karen Chaczanow (Rosja, 10) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 3:6, 6:3, 6:4, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 14) - Matteo Berrettini (Włochy) 6:7(3), 6:4, 6:3, 7:6(4)
Viktor Troicki (Serbia, Q) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:1, 1:6, 2:6, 6:1, 6:4
Stefano Travaglia (Włochy, Q) - Guido Andreozzi (Argentyna) 6:7(3), 6:2, 6:3, 6:2
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 19) - Christopher Eubanks (USA, Q) 6:4, 4:6, 7:6(6), 6:3
Gael Monfils (Francja, 30) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) 6:0, 6:4, 6:0
Taylor Fritz (USA) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 6:3, 7:6(6), 6:2
Daniel Evans (Wielka Brytania, Q) - Tatsuma Ito (Japonia, Q) 7:5, 6:1, 7:6(8)
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:3, 6:4, 6:4

Kevin Anderson (RPA, 5) - Adrian Mannarino (Francja) 6:3, 5:7, 6:2, 6:1
Frances Tiafoe (USA) - Prajnesh Gunneswaran (Indie, Q) 7:6(7), 6:3, 6:3
Jordan Thompson (Australia) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 6:1, 7:6(0), 6:3
Andreas Seppi (Włochy) - Steve Johnson (USA, 31) 6:4, 4:6, 6:4, 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 20) - Janko Tipsarević (Serbia) 4:6, 6:3, 6:1, 6:4
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Dusan Lajović (Serbia) 6:4, 7:5, 6:1
Thomas Fabbiano (Włochy) - Jason Kubler (Australia, WC) 6:4, 7:6(1), 2:6, 6:3
Reilly Opelka (USA) - John Isner (USA, 9) 7:6(4), 7:6(6), 6:7(4), 7:6(5)
Tomas Berdych (Czechy) - Kyle Edmund (Wielka Brytania, 13) 6:3, 6:0, 7:5
Robin Haase (Holandia) - Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) 7:5, 6:4, 7:5
Denis Kudla (USA) - Marc Polmans (Australia, WC) 5:7, 1:6, 6:2, 6:3, 6:2
Diego Schwartzman (Argentyna, 18) - Rudolf Molleker (Niemcy, Q) 6:1, 6:3, 4:6, 6:0
Alex de Minaur (Australia, 27) - Pedro Sousa (Portugalia) 6:4, 7:5, 6:4
Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) - Mirza Basić (Bośnia i Hercegowina) 6:4, 7:6(4), 4:6, 6:3
Matthew Ebden (Australia) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 1:6, 6:4, 6:3, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - James Duckworth (Australia, WC) 6:4, 6:3, 7:5

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: tak wygląda rywalka Karoliny Kowalkiewicz. Wow!

Czy Roger Federer obroni tytuł w Australian Open?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL