WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Darrian Traynor / Na zdjęciu: Jerzy Janowicz

"Teraz nie mam wyboru!". Janowicz zdradził, co powiedział mu prezydent Duda

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W uroczystości w Pałacu Prezydenckim, podczas której Agnieszka Radwańska odebrała Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, wziął udział też Jerzy Janowicz. Po spotkaniu tenisista z Łodzi wyjawił, czego oczekuje od niego prezydent.

"Pan Prezydent kazał wracać do gry, więc teraz nie mam wyboru!" - napisał na swoim koncie na Instagramie Jerzy Janowicz po zakończeniu piątkowego (11 stycznia) spotkania w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

28-letni tenisista wziął udział w uroczystości - razem z m.in. ministrem sportu Witoldem Bańką, trenerem Tomaszem Wiktorowskim i Dawidem Celtem - podczas której głowa państwa odznaczyła Agnieszkę Radwańską Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski - więcej TUTAJ.

Janowicz nie tylko zdradził swoim fanom, co usłyszał w Pałacu Prezydenckim, ale też udostępnił na portalu społecznościowym pamiątkowe zdjęcie z prezydentem Dudą.


Łodzianin obecnie przechodzi rehabilitację po zabiegu kolana. Polak ostatni mecz na korcie rozegrał ponad rok temu (w listopadzie 2017 r. wystąpił w halowym challengerze w Bratysławie). W wolnych chwilach komentuje mecze w telewizji, niedawno został szczęśliwym ojcem i ciągle ma nadzieję na powrót do światowej czołówki.

"Siostra... Będziemy tęsknić!" - pisał Janowicz w mediach społecznościowych, kiedy starsza z sióstr Radwańskich ogłaszała zakończenie wspaniałej kariery sportowej.

ZOBACZ WIDEO Kulisy wyboru na najlepszego polskiego sportowca. "Kurek objął prowadzenie dwie minuty przed końcem"

Jerzy Janowicz wróci do formy z 2013 r., kiedy wystąpił w półfinale Wimbledonu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL