Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agencja Gazeta / Michał Łepecki / Na zdjęciu: Tomasz Hajto

Tomasz Hajto trenował z Karoliną Woźniacką. Pokazał zdjęcie

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Hajto pochwalił się na Twitterze zdjęciem z treningu tenisowego z gwiazdą tego sportu, Karoliną Woźniacką. W grze udział wzięła też Urszula Radwańska.

Tomasz Hajto nie ukrywa swojego zamiłowania do tenisa. Były reprezentant Polski regularnie trenuje, a że zajęcia przynoszą efekt, dowiodło niegdyś nagranie, gdy odbija piłkę rakietą wspólnie z Wojciechem Fibakiem.

Teraz ekspert i komentator telewizyjny postanowił spróbować swych sił w starciu z aktywnym tenisistą.

Na Twitterze Hajto pochwalił się zdjęciem ze wspólnego treningu z gwiazdą tego sportu, Karoliną Woźniacką. W zajęciach wzięła też udział Urszula Radwańska.

"Moja pasja, tenis" - podsumował swoje spotkanie z tenisistkami były reprezentant Polski, który jest też dobrym znajomym Agnieszki Radwańskiej.

Mówiąca znakomicie po polsku reprezentantka Danii pojawiła się w naszym kraju w związku z meczami swojej kadry w Pucharze Federacji. Co ciekawe, ze względu na kontuzję jej występ w Zielonej Górze musiał zostać odwołany.

Jej miejsce zajęła Hannah Viller Moller.

W listopadzie Hajto wziął także udział w pierwszych mistrzostwach Polski dziennikarzy w padlu, który zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność.

ZOBACZ WIDEO Kubica o swoim powrocie do F1: Czuje się, jakbym debiutował raz jeszcze

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL