Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka Radwańska Newspix / Artur Zawadzki / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Sekretny projekt Agnieszki Radwańskiej i Karoliny Woźniackiej

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Karolina Woźniacka przyleciała do Polski, zdążyła potrenować z Urszulą Radwańską i spotkać się jej starszą siostrą Agnieszką. Tenisistki pochwaliły się na Instagramie intrygującym zdjęciem.

"Pracujemy nad zabawnym projektem, więcej informacji ujawnimy wkrótce" - napisała Karolina Woźniacka na Instagramie, dołączając dwa zdjęcia ze spotkania z Agnieszką Radwańską. 

Czytaj także: Agnieszka Radwańska startuje z przygotowaniami do "Tańca z Gwiazdami". Pokazała fotkę z sali

Wiadomo, że tego dnia Dunka z polskim obywatelstwem trenowała w Warszawie z Urszulą Radwańską, a także Tomaszem Hajto. Po południu spotkała się ze starszą z krakowianek, która w listopadzie zakończyła zawodową karierę, a w środę rozpoczęła treningi do "Tańca z Gwiazdami". 

Czytaj także: Tomasz Hajto trenował z Karoliną Woźniacką. Pokazał zdjęcie

Na zamieszczonej przez Woźniacką fotografii obie panie są prawdopodobnie w eleganckich strojach, a także w pełnym makijażu, co może zdradzać, że robiły specjalne zdjęcia do swojego "sekretnego projektu". 

Na razie pewne jest to, że Radwańska skupi się na programie tanecznym, w którym partnerował jej będzie Stefano Terazzino, natomiast Woźniacka wróci do rywalizacji w cyklu WTA. 

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: rosyjska sportsmenka jak Lara Croft

Czy Karolina Woźniacka wygra w tym roku jakiś turniej wielkoszlemowy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL