Najnowsze Wyniki/Kalendarz
John Isner, mistrz Miami Open 2018Getty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: John Isner, mistrz Miami Open 2018

ATP Miami: Program i wyniki

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
96 tenisistów wystąpi w drugiej w sezonie 2019 imprezie rangi ATP World Tour Masters 1000 - Miami Open. Tytułu na Florydzie broni Amerykanin John Isner. W głównej drabince znalazł się tylko jeden Polak - Hubert Hurkacz.

Miami Open, Miami (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy, pula nagród 8,359 mln dolarów

finał:

niedziela, 31 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 4) - John Isner (USA, 7) 6:1, 6:4

półfinał:

piątek, 29 marca

John Isner (USA, 7) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) 7:6(3), 7:6(4)
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Denis Shapovalov (Kanada, 20) 6:2, 6:4

ćwierćfinał:

czwartek, 28 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Kevin Anderson (RPA, 6) 6:0, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 20) - Frances Tiafoe (USA, 28) 6:7(5), 6:4, 6:2

środa, 27 marca

John Isner (USA, 7) - Roberto Bautista (Hiszpania, 22) 7:6(1), 7:6(5)
Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) - Borna Corić (Chorwacja, 11) 7:6(3), 6:2

IV runda (1/8 finału):

środa, 27 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Danił Miedwiediew (Rosja, 13) 6:4, 6:2

wtorek, 26 marca

Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - Novak Djoković (Serbia, 1) 1:6, 7:5, 6:3
John Isner (USA, 7) - Kyle Edmund (Wielka Brytania, 19) 7:6(5), 7:6(3)
Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 17) 7:6(4), 6:4
Borna Corić (Chorwacja, 11) - Nick Kyrgios (Australia, 27) 4:6, 6:3, 6:2
Kevin Anderson (RPA, 6) - Jordan Thompson (Australia) 7:5, 7:5
Denis Shapovalov (Kanada, 20) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 8) 4:6, 6:3, 7:6(3)
Frances Tiafoe (USA, 28) - David Goffin (Belgia, 18) 7:5, 7:6(6)

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 25 marca

Kevin Anderson (RPA, 6) - Joao Sousa (Portugalia) 6:4, 7:6(6)
Jordan Thompson (Australia) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 24) 7:5, 7:5
Danił Miedwiediew (Rosja, 13) - Reilly Opelka (USA, Q) 7:6(5), 6:7(5), 7:6(0)
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Filip Krajinović (Serbia) 7:5, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 8) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:4, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 20) - Andriej Rublow (Rosja, Q) 6:3, 7:6(5)
David Goffin (Belgia, 18) - Marco Cecchinato (Włochy, 14) 6:4, 6:4
Frances Tiafoe (USA, 28) - David Ferrer (Hiszpania, WC) 5:7, 6:3, 6:3

niedziela, 24 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Federico Delbonis (Argentyna) 7:5, 4:6, 6:1
Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - Fabio Fognini (Włochy, 15) 6:4, 6:4
Kyle Edmund (Wielka Brytania, 19) - Milos Raonić (Kanada, 12) 6:4, 6:4
John Isner (USA, 7) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:5, 7:6(6)
Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) - Hubert Hurkacz (Polska) 7:6(5), 6:4
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 17) - Robin Haase (Holandia) 7:6(3), 6:3
Borna Corić (Chorwacja, 11) - Jeremy Chardy (Francja) 6:7(2), 6:2, 6:3
Nick Kyrgios (Australia, 27) - Dusan Lajović (Serbia) 6:3, 6:1

Hubert Hurkacz zatrzymał Dominika Thiema!

II runda (1/32 finału):

sobota, 23 marca

Kevin Anderson (RPA, 6) - Jaume Munar (Hiszpania) 6:4, 3:6, 6:3
Joao Sousa (Portugalia) - Steve Johnson (USA, 31) 7:6(6), 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 24) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 6:1, 6:3
Jordan Thompson (Australia) - Karen Chaczanow (Rosja, 10) 6:2, 6:3
Danił Miedwiediew (Rosja, 13) - Adrian Mannarino (Francja) 6:2, 6:1
Reilly Opelka (USA, Q) - Diego Schwartzman (Argentyna, 21) 6:4, 3:6, 6:4
Filip Krajinović (Serbia) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 30) 5:7, 6:2, 7:6(5)
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Radu Albot (Mołdawia, Q) 4:6, 7:5, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 8) - Mackenzie McDonald (USA, LL) 7:6(4), 6:1
Leonardo Mayer (Argentyna) - Guido Pella (Argentyna, 26) 6:2, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 20) - Daniel Evans (Wielka Brytania, LL) 4:6, 6:1, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, Q) - Marin Cilić (Chorwacja, 9) 6:4, 6:4
Marco Cecchinato (Włochy, 14) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) walkower
David Goffin (Belgia, 18) - Pablo Andujar (Hiszpania) 6:4, 6:1
Frances Tiafoe (USA, 28) - Miomir Kecmanović (Serbia, WC) 7:6(6), 7:6(5)
David Ferrer (Hiszpania, WC) - Alexander Zverev (Niemcy, 2) 2:6, 7:5, 6:3

piątek, 22 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Bernard Tomic (Australia) 7:6(2), 6:2
Federico Delbonis (Argentyna) - John Millman (Australia, 32) 7:5, 3:6, 7:6(2)
Roberto Bautista (Hiszpania, 22) - Janko Tipsarević (Serbia) 7:6(3), 6:4
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Guido Andreozzi (Argentyna) 5:7, 6:4, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 12) - Maximilian Marterer (Niemcy) walkower
Kyle Edmund (Wielka Brytania, 19) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:3, 6:2
Albert Ramos (Hiszpania) - Lucas Pouille (Francja, 25) 4:6, 6:4, 6:3
John Isner (USA, 7) - Lorenzo Sonego (Włochy, Q) 7:6(2), 7:6(7)
Hubert Hurkacz (Polska) - Dominic Thiem (Austria, 3) 6:4, 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) - Marton Fucsovics (Węgry, 29) 6:4, 4:6, 6:0
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 17) - Mischa Zverev (Niemcy) 6:3, 6:2
Robin Haase (Holandia) - Lloyd Harris (RPA, LL) 3:6, 6:3, 6:4
Borna Corić (Chorwacja, 11) - Roberto Carballes (Hiszpania) 7:6(7), 0:6, 6:2
Jeremy Chardy (Francja) - Gilles Simon (Francja, 23) 6:4, 6:2
Nick Kyrgios (Australia, 27) - Aleksander Bublik (Kazachstan, Q) 7:5, 6:3
Dusan Lajović (Serbia) - Kei Nishikori (Japonia, 5) 2:6, 6:2, 6:3

Kamil Majchrzak nie wykorzystał meczbola i odpadł w kwalifikacjach

I runda:

czwartek, 21 marca

Bernard Tomic (Australia) - Thiago Monteiro (Brazylia, Q) 6:4, 6:1
Maximilian Marterer (Niemcy) - Taylor Fritz (USA) 6:4, 3:6, 6:3
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Thomas Fabbiano (Włochy) 6:4, 1:6, 6:3
Albert Ramos (Hiszpania) - Marius Copil (Rumunia) 6:4, 6:2
Lorenzo Sonego (Włochy, Q) - Martin Klizan (Słowacja) 6:4, 6:3
Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) - Casper Ruud (Norwegia, Q) 3:6, 6:1, 6:2
Robin Haase (Holandia) - Lukas Lacko (Słowacja, Q) 6:2, 6:4
Jeremy Chardy (Francja) - Nicolas Jarry (Chile) 6:7(1), 6:2, 7:6(5)
Aleksander Bublik (Kazachstan, Q) - Tennys Sandgren (USA) 5:7, 6:4, 7:6(5)
Dusan Lajović (Serbia) - Pablo Cuevas (Urugwaj, Q) 6:4, 6:7(6), 6:3
Jaume Munar (Hiszpania) - Prajnesh Gunneswaran (Indie, Q) 7:6(3), 6:4
Joao Sousa (Portugalia) - Chun Hsin Tseng (Tajwan, WC) 6:4, 7:5
Feliciano Lopez (Hiszpania) - Benot Paire (Francja) 7:5, 4:6, 6:4
Jordan Thompson (Australia) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 4:6, 7:6(5), 6:3
Adrian Mannarino (Francja) - Aljaz Bedene (Słowenia) 4:6, 6:4, 6:2
Reilly Opelka (USA, Q) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 4:6, 6:3, 6:4
Filip Krajinović (Serbia) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:4, 6:4
Radu Albot (Mołdawia, Q) - Matthew Ebden (Australia) 6:0, 3:2 i krecz
Mackenzie McDonald (USA, LL) - Ugo Humbert (Francja) 6:4, 6:7(4), 7:6(4)
Leonardo Mayer (Argentyna) - Mikael Ymer (Szwecja, Q) 4:6, 6:3, 6:4
Daniel Evans (Wielka Brytania, LL) - Malek Jaziri (Tunezja) 6:2, 6:0
Andriej Rublow (Rosja, Q) - Taro Daniel (Japonia) 3:6, 6:3, 6:4
Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) - Christopher Eubanks (USA, WC) 1:6, 6:4, 7:6(5)
Pablo Andujar (Hiszpania) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(2), 6:4
Miomir Kecmanović (Serbia, WC) - Ernests Gulbis (Łotwa) 6:2, 7:5
David Ferrer (Hiszpania, WC) - Sam Querrey (USA) 6:3, 6:2

Hubert Hurkacz zagra z mistrzem z Indian Wells

środa, 20 marca

Federico Delbonis (Argentyna) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 6:4, 6:2
Janko Tipsarević (Serbia) - Bradley Klahn (USA) 6:3, 6:3
Guido Andreozzi (Argentyna) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 7:6(3), 6:4
Hubert Hurkacz (Polska) - Matteo Berrettini (Włochy) 6:4, 6:3
Mischa Zverev (Niemcy) - Nicola Kuhn (Hiszpania, WC) 4:6, 7:5, 2:2 i krecz
Roberto Carballes (Hiszpania) - Denis Kudla (USA) 6:1, 6:2

wolne losy: Novak Djoković (Serbia, 1); Alexander Zverev (Niemcy, 2); Dominic Thiem (Austria, 3); Roger Federer (Szwajcaria, 4); Kei Nishikori (Japonia, 5); Kevin Anderson (RPA, 6); John Isner (USA, 7); Stefanos Tsitsipas (Grecja, 8); Marin Cilić (Chorwacja, 9); Karen Chaczanow (Rosja, 10); Borna Corić (Chorwacja, 11); Milos Raonić (Kanada, 12); Danił Miedwiediew (Rosja, 13); Marco Cecchinato (Włochy, 14); Fabio Fognini (Włochy, 15); Lloyd Harris (RPA, LL); Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 17); David Goffin (Belgia, 18); Kyle Edmund (Wielka Brytania, 19); Denis Shapovalov (Kanada, 20); Diego Schwartzman (Argentyna, 21); Roberto Bautista (Hiszpania, 22); Gilles Simon (Francja, 23); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 24); Lucas Pouille (Francja, 25); Guido Pella (Argentyna, 26); Nick Kyrgios (Australia, 27); Frances Tiafoe (USA, 28); Marton Fucsovics (Węgry, 29); Stan Wawrinka (Szwajcaria, 30); Steve Johnson (USA, 31); John Millman (Australia, 32)

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Największy problem Jerzego Brzęczka. "To nie jest tylko kwestia ostatniego półrocza"

Kto wygra Miami Open 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL