Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafael Nadal PAP/EPA / CATI CLADERA / Na zdjęciu: Rafael Nadal

Rafael Nadal przyłapany w Polsce. Zagadkowa wizyta gwiazdora tenisa

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Wiele osób spotkało Rafaela Nadala w Gdańsku. Na razie nie wiadomo, co go tutaj przyciągnęło. Prawdopodobnie celem wizyty jest luksusowy jacht.

Informacje o wizycie Rafael Nadal w Polsce pojawiły się na Instagramach zagranicznych dziennikarzy. Wielu z nich przebywało w Gdańsku, bo w pobliskiej Gdyni odbył się mecz o 3. miejsce piłkarskich mistrzostw świata u U-20.

Rafael Nadal wrócił na Majorkę. Nie zagra w żadnym turnieju przed Wimbledonem >>

"W pochmurny dzień w mieście Europy Wschodniej spacerujesz wzdłuż Morza Bałtyckiego, gdy nagle słyszysz swój język. Podnosisz głowę, a to Rafael Nadal" - relacjonuje Sebastian Decker ze stacji Direct TV Sports.

"Gdy jesteś w Gdańsku, w północnej Polsce, siedzisz w hotelowym lobby, a z windy nagle wychodzi on" - dodaje Matteo Barzaghi z włoskiej stacji Sky Sport.

Toni Nadal wierzy w kolejne wielkoszlemowe tytuły Rafaela. "Ma szansę, by wygrać Wimbledon" >>

Wiadomo, że Nadal zatrzymał się w tym samym hotelu, w którym przebywała reprezentacja Włoch U-20. Celem wizyty Hiszpana jednak nie był turniej piłkarski. Prawdopodobnie w naszym kraju załatwia sprawy prywatne.
Najbardziej prawdopodobne jest, że do Gdańska przyleciał po swój luksusowy jacht. Łódź czekała na niego w placówce Sunreef Yachts w Stoczni Gdańskiej.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Efektowna wygrana przysłoniła mankamenty kadry? "Nie chwalmy piłkarzy za bardzo"

Czy Rafael Nadal to obecnie najlepszy tenisista na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL