Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Urszula RadwańskaNewspix / Fotonews/Konrad Koczywas / Na zdjęciu: Urszula Radwańska

"Wspaniałe wesele we Włoszech". Ula Radwańska pokazała zdjęcia ze ślubu Woźniackiej

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Agnieszka i Urszula Radwańskie bawiły się na weselu swojej przyjaciółki, Karoliny Woźniackiej. "Jesteście niesamowitą parą" - napisała w mediach społecznościowych Ula.

W sobotę we włoskim Castiglion del Bosco (w prowincji Siena) odbył się ślub gwiazdy światowego kortu Karoliny Woźniackiej i byłego koszykarza NBA Davida Lee - więcej TUTAJ. Na uroczystości ślubnej, w której wzięło udział ok. 120 osób, nie mogło zabraknąć przyjaciółek Dunki polskiego pochodzenia - Agnieszki i Uli Radwańskich.

"Wspaniałe wesele we Włoszech!!! Gratulacje!!! Jesteś niesamowitą parą!" - napisała na Instagramie młodsza z sióstr Radwańskich. Na instagramowym koncie polskiej tenisistki można zobaczyć zdjęcia z wesela Woźniackiej i Lee.


Na uroczystość w Castiglion del Bosco przybyły też inne osobistości świata sportu. Na weselu bawili się m.in. Serena Williams (Amerykanka pełniła obowiązki druhny Panny Młodej), Pau Gasol czy Angelique Kerber.

ZOBACZ: Karolina Woźniacka wychodzi za mąż. Wieczór panieński spędziła na Bahamach >>

Woźniacka i Lee (mistrz NBA z 2015 w barwach Golden State Warriors) zaręczyli się w listopadzie 2017 r. Od tamtego czasu data ich ślubu była utrzymywana w tajemnicy przed mediami.

ZOBACZ WIDEO Odwiedziliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL