Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Wojciech Figurski / MG Camp / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Tenis. Agnieszka Radwańska zwiedza greckie uliczki

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Agnieszka Radwańska korzysta z wakacyjnego wypoczynku. Wraz z mężem Dawidem Celtem wybrała się do Grecji, a na Instagramie zamieściła zdjęcie, które zachwyciło jej fanów.

W niedzielę Agnieszka Radwańska pochwaliła się na Facebooku, że wybrała się po raz pierwszy na wakacje w lipcu. Do tej pory w tym czasie startowała w turniejach WTA, nabierając sił po Wimbledonie i szykując się do US Open.

Po zakończeniu zawodowej kariery musi tylko odpowiednio zarządzić czasem i swoimi zobowiązaniami, by w miesiącach letnich móc wyjechać na upragnione wakacje.

Czytaj też:
-> Tenis. Agnieszka Radwańska pochwaliła się drugą rocznicą ślubu. Piękny wpis Polki
-> Pierwsze takie wakacje Agnieszki Radwańskiej

Polska tenisistka postanowiła odwiedzić Grecję, gdzie przy okazji wraz z mężem Dawidem Celtem świętowała drugą rocznicę ślubu.

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. Piotr Żyła o relacjach z Horngacherem: Nasze kontakty są koleżeńskie. Jesteśmy na "cześć"

We wtorek na Instagramie zamieściła zdjęcie w jednym z greckich miast. Na sobie ma białą, długą sukienkę. "A teraz wchodzi ona, cała na biało" - skomentowała tenisistka Paula Kania.

Sportową karierę Agnieszka Radwańska zakończyła po sezonie 2018. Nie była w stanie dalej grać na najwyższym poziomie ze względu na kłopoty zdrowotne. Wygrała 20 turniejów rangi WTA, w 2012 roku dotarła do finału singlowego Wimbledonu.

Czy brakuje ci Agnieszki Radwańskiej w turniejach WTA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL