Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nick KyrgiosGetty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Nick Kyrgios

"Zniszczył koszulkę kibica Novaka Djokovicia". Skandaliczne zachowanie Nicka Kyrgiosa

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Podczas turnieju Atlanta Open Nick Kyrgios został poproszony przez jednego z fanów o podpisanie koszulki z napisem "NOVAK". Brzydki gest Australijczyka spotkał się z ostrą krytyką internautów.

Australijski tenisista Nick Kyrgios nie przestaje zadziwiać kibiców. Po meczu deblowym podczas Atlanta Open doszło do przykrego incydentu z udziałem zawodnika pochodzenia grecko-malezyjskiego.

Jeden z sympatyków Novaka Djokovicia poprosił Kyrgiosa o złożenie autografu na swojej koszulce. Znany z kontrowersyjnych zachowań sportowiec najpierw skreślił czarnym pisakiem napis "NOVAK", znajdujący się na koszulce, a następnie powiedział do kamery - tu cytat: "To, co myślę o tobie i twojej koszuli".

Na koniec Kyrgios "pochwalił się" tym w mediach społecznościowych, ale prawdopodobnie z powodu krytyki internautów szybko usunął nagranie. Film zamieścił jednak na kanale w YouTube hiszpański dziennik "AS". "Kolejny skandal z udziałem Kyrgiosa. Zobacz, co zrobił z koszulką fana Djokovicia" - zatytułowano materiał z turnieju w Atlancie.

W meczu 2. rundy Wimbledonu 2019 Kyrgios starł się z Rafaelem Nadalem. Australijczyk "ustrzelił" na korcie Hiszpana i... nie przeprosił za to. - Dlaczego miałbym go przepraszać? Czy ja go uderzyłem? Nie obchodzi mnie to! Ile masz wygranych Wielkich Szlemów i ile masz pieniędzy na koncie bankowym? Możesz przyjąć piłkę na pierś. Nie będę za to przepraszał - skwitował potem na konferencji prasowej (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ: Nick Kyrgios znów ukarany na kortach Queen's Clubu. Tym razem trzykrotnie >>

ZOBACZ WIDEO Uwaga, duży turniej w Polsce! Przyjadą gwiazdy

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL