Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jerzy JanowiczGetty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Jerzy Janowicz

Tenis. "Bez bólu po trzech latach walki ze zdrowiem!". Jerzy Janowicz trenuje z Hubertem Hurkaczem

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Jerzy Janowicz wrzucił do sieci nagranie, na którym widzimy go na korcie w towarzystwie Huberta Hurkacza. "Fajnie tak sobie pograć" - napisał tenisista z Łodzi w komentarzu.

28-letni Jerzy Janowicz w ostatnim czasie ciężko pracuje, by móc powrócić na kort po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Pierwszy polski półfinalista turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej (Wimbledon 2013) planuje wrócić do rywalizacji od pierwszych zawodów w 2020 r.

Janowicz nie kryje zadowolenia z tego, że podczas gry na korcie w końcu nic mu nie dolega. "Fajnie tak sobie pograć bez bólu po 3 latach walki ze zdrowiem! TRENUJEMY!" - napisał łodzianin na Instagramie, gdzie zamieścił fragment sesji treningowej z Hubertem Hurkaczem.


"Chyba najbardziej żmudny rodzaj treningu, tym bardziej po moich przejściach z kolanami, ale musi być zrobiony jak mam być gotowy na styczeń" - pisał ostatnio Janowicz na portalu społecznościowym po treningu odbytym na siłowni (WIĘCEJ TUTAJ).

28-latek po raz ostatni zaprezentował się na zawodowym korcie w listopadzie 2017 r. Zawodnik, który najwyżej w karierze był 14. - po osiągnięciu półfinału Wimbledonu 2013 - obecnie nie jest sklasyfikowany w rankingu ATP.

ZOBACZ: Jerzy Janowicz żartuje o zmianie dyscypliny. "Zostałem zmuszony do zakontraktowania walki" >>

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Tomasz Kaczor pracował na fermie indyków. Dziś jest wicemistrzem świata

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL