Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bianca AndreescuGetty Images / Hector Vivas / Na zdjęciu: Bianca Andreescu

Tenis. Bianca Andreescu otrzymała tajemniczy list. "Czuję się spełniona"

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Bianca Andreescu jest źródłem inspiracji dla wielu ludzi w Kanadzie. 19-letnia tenisistka pochwaliła się, że w ostatnim czasie otrzymała bardzo wzruszający list.

Podczas podróży samolotem nieznana osoba podrzuciła Biance Andreescu wiadomość napisaną na serwetce. "Dziękuję ci. Mam dwie młode córki i już je mocno zainspirowałaś. Żadna z nich nie jest tenisistką, ale obie wiedzą, czego dokonałaś. Dzięki tobie wiedzą, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli się czegoś wystarczająco pragnie. Jako rodzic jestem ci wdzięczny za pozytywny wpływ na życie moich dzieci. Dziękuję i niech twoja podróż przyniesie ci tak dużo radości, jak ty przynosisz innym" - napisał tajemniczy Kanadyjczyk.

19-letnia tenisistka podzieliła się tą wiadomością w mediach społecznościową wraz z własnym komentarzem. - "To najlepsza rzecz związana z tym co robię. Spowodowało to łzy w moich oczach, ponieważ czasami nie rozumiem wpływu, jaki wywarłam i nadal wywieram na życie ludzi. Otrzymanie tego sprawia, że czuję się spełniona. Zawsze chciałam w jakiś sposób czynić dobro na świecie i mieć pozytywny wpływ na życie ludzi. (...) Dziękuję człowiekowi, który mi to napisał i wszystkim, którzy przesyłają mi prośby o wiadomość. Jestem niezmiernie wdzięczna" - wyznała czwarta rakieta świata.

W 2019 roku Andreescu triumfowała w zawodach w Indian Wells, Toronto oraz wielkoszlemowym US Open. Pewnie zakwalifikowała się do WTA Finals, które w niedzielę rozpoczną się w chińskim Shenzhen.

Zobacz także:
Wiedeń: Dominic Thiem pokonał Jo-Wilfrieda Tsongę
Bazylea: Alexander Zverev przegrał z Taylorem Fritzem

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Patrycja Wyciszkiewicz: Rywalka uderzyła mnie w bark. Przestraszyłam się, że zgubię pałeczkę

Czy Bianca Andreescu wygra WTA Finals?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Queen Marusia Zgłoś
  Tajemniczy Kanadyjczyk :)))))))))))))))))))))))
  • kosiarz.trawnikow Zgłoś
   Zdradzę Wam coś w sekrecie. Słyszałem ostatnio przeciekawe wieści o serii zagadkowych zdarzeń w pewnym 170-tysięcznym mieście leżącym na południowym styku granic Francji i Niemiec.
   Czytaj całość
   Systematycznie kilka razy w roku do tamtejszego urzędu pocztowego dociera pewna tajemnicza koperta. Koperta jest koloru różowego, przewiązana czerwoną wstążką z białymi krzyżykami. W środku zawsze znajduje się list na śnieżnobiałym papierze. Anonimowy, bez podpisu. Ma on następującą treść: "Dziękujemy ci. Mamy tutaj w re(nieczytelne)ji kilkunastoosobową grupę spoRtowych fanów twojego talentu, mamy dużo twoich zdjęć i piszemy dużo Faktów o tobie w internecie. Mocno nas zainspirowałeś. Prawie nikt z nas nie ma pojęcia o tenisie, ale wszyscy wiemy, czego dokonałeś. Dzięki tobie wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli się czegoś wystarczająco pragnie. Jesteśmy ci wdzięczni za pozytywny wpływ na nasze życie. Dziękujemy i niech twoje tRiumFy przynoszą ci tak dużo radości, jak ty przynosisz innym. Gorące buziaki" Pod spodem znajdują się ręcznie malowane serduszka oraz wielki ślad odciśniętych naszminkowanych ust. Sam list jest napisany w języku polskim, więc tamtejsi listonosze mają problemy z rozpoznaniem właściwego adresata. Ja mam nawet swoje podejrzenia, do kogo ten list może być kierowany. Ale to jest mniej ważne. Najważniejsze pytanie brzmi: kto jest tym nieśmiałym autorem tak poruszających serce wyznań??

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL