Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Iga Świątek Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Iga Świątek

Tenis. Iga Świątek z zagraniem roku? Może nawiązać do Agnieszki Radwańskiej

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Zagranie Igi Światek znalazło się w gronie 10 akcji, które powalczą o miano najlepszego w 2019 roku. Decyzję w tej sprawie podejmują fani. W przeszłości kilkukrotnie nagradzana w ten sposób była Agnieszka Radwańska.

WTA zakwalifikowała do zagrania sezonu najlepsze akcje z poszczególnych miesięcy 2019 roku. Podzielono je na dwie grupy. W pierwszej znalazły się te za okres styczeń-maj, natomiast w drugiej te za okres czerwiec-październik.

W grupie A znalazło się kwietniowe zagranie Igi Świątek. Chodzi o efektowny skrót, którym warszawianka zaskoczyła Czeszkę Kristynę Pliskovą podczas turnieju WTA International na kortach ziemnych w Lugano. Przypomnijmy, że w szwajcarskiej imprezie Polka dotarła do pierwszego w karierze finału WTA, w którym lepsza była Słowenka Polona Hercog.

Zobacz najlepsze zagrania z grupy A (styczeń-maj)

Podobnie jak w poprzednich latach, głosowanie będzie przebiegać dwuetapowo. Do finałowego etapu przejdą po dwa zagrania z każdej grupy (na akcję Polki można głosować tutaj). Z tego grona fani wybiorą to najlepsze. Przypomnijmy, że w ostatnich latach aż pięciokrotnie (2013-2017) wyróżniana w ten sposób była Agnieszka Radwańska.

Zobacz najlepsze zagrania z grupy B (czerwiec-październik)

Zobacz także:
Iga Świątek przygotowuje się do sezonu 2020
Karolina Woźniacka rozegra pożegnalny mecz w Kopenhadze

Czy Iga Świątek powinna otrzymać nagrodę za najlepsze zagranie roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL