Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dominic ThiemGetty Images / Burak Akbulut/Anadolu Agency / Na zdjęciu: Dominic Thiem

Dominic Thiem ujawnił plany na pierwszą część 2020 roku. Będzie tradycyjny wyjazd do Argentyny i Brazylii

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Dominic Thiem nie zamierza opuszczać turniejów w Buenos Aires oraz Rio de Janeiro i w przyszłym roku znów poleci do Ameryki Południowej. Austriak ogłosił plany startowe na pierwszą część sezonu 2020.

Dwukrotny finalista Rolanda Garrosa uwielbia grać na nawierzchni ziemnej, dlatego tradycyjnie weźmie udział w zawodach zaliczanych do Golden Swingu. To cykl imprez rozgrywanych na latynoskiej mączce. W przyszłym roku tenisiści będą mogli zaprezentować się w Cordobie, Buenos Aires, Rio de Janeiro i Santiago.

Dominic Thiem przedstawił plany startowe na pierwszą część sezonu 2020. Na początek weźmie udział w ATP Cup w Sydney, gdzie czeka go m.in. spotkanie z reprezentacją Polski. Następnie poleci do Melbourne na wielkoszlemowy Australian Open. Z Antypodów uda się do Ameryki Południowej, gdzie w lutym zagra w Buenos Aires i Rio de Janeiro.

W pierwszej połowie marca Thiem będzie bronił tytułu w turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells, a następnie wystąpi w Miami. Na europejskiej mączce ma zaplanowaną grę w czterech imprezach głównego cyklu: w Barcelonie, Madrycie, Rzymie i Rolandzie Garrosie. Jak na razie nie ma w planach występu w Monte Carlo.

Zobacz także:
Iga Świątek przygotowuje się do sezonu 2020
Karolina Woźniacka rozegra pożegnalny mecz w Kopenhadze

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. "Kurczę, co ona zrobiła?". Piotr Małachowski dostał niesamowite wsparcie

Czy Dominic Thiem wygra Rolanda Garrosa 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL