Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lucie SafarovaGetty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Lucie Safarova

Lucie Safarova została mamą. "Nic nie przebije tego uczucia"

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Piękny prezent na Święta Bożonarodzeniowe otrzymała Lucie Safarova. Była czeska tenisistka i jej partner Tomas Plekanec doczekali się narodzin córki, Leontyny.

W 2019 roku Lucie Safarova zakończyła swoją przygodę z tenisem. Była piąta rakieta globu i utytułowana deblistka pożegnała się pod koniec kwietnia z rodzimymi fanami w Pradze. Potem zagrała jeszcze debla na kortach Rolanda Garrosa.

Na początku lipca była reprezentantka naszych południowych sąsiadów poinformowała, że spodziewa się narodzin dziecka. W czwartek ogłosiła, że na świat przyszła jej pierworodna córeczka. "Obudziłam się tego poranka jako mama. Nic nie pobije tego uczucia! Witaj w naszej rodzinie Leontynko" - napisała w mediach społecznościowych Czeszka.

Ojcem dziecka jest znany hokeista Tomas Plekanec, były kapitan czeskiej reprezentacji, który ma za sobą karierę w NHL, a teraz powrócił do krajowej ligi. Jeszcze kilka lat temu był w związku z aktorką i piosenkarką Lucie Vondrackovą, z którą ma dwóch kilkuletnich synów. Teraz ułożył sobie życie z Safarovą.

Zobacz także:
Iga Świątek przygotowuje się do sezonu 2020
Karolina Woźniacka rozegra pożegnalny mecz w Kopenhadze

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. "Kurczę, co ona zrobiła?". Piotr Małachowski dostał niesamowite wsparcie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL